Városlista
2025. július 16, szerda - Valter

Hírek

2011. November 09. 08:59, szerda | Helyi

Két halálos baleset egymás után

Két halálos baleset egymás után

Két halálos kimenetelű közlekedési baleset történ kedden délután és este egymás után.

Még javában tartott az első tragédia helyszínelése, miközben újabb szerencsétlenségről szerzett tudomást a Rendőrség.

Kedden délután a 13-as számú főút Szákszendi elágazásának ütközött össze egy Suzuki típusú személygépkocsi és egy szlovák felségjelzésű Iveco típusú tehergépjármű. A Kisbér felé haladó személygépkocsit vezető 45 éves bakonyszombathelyi asszony eddig ismeretlen okból áttért a menetiránnyal szemközti forgalmi sávban és frontálisan ütközött a teherautóval. Az asszony a helyszínen életét vesztette.

Három órával később Vértessomló és Környe között történt halálos baleset. Egy 45 éves tatabányai férfi az áldozat, aki ismeretlen okból áttért a menetirány szerinti bal oldalra, onnan az útpadkára hajtott, majd a partoldalnak ütközött. Ezt követően járművével felborult majd kiesett a többször megpördülő gépkocsiból és életét vesztette. A helyszínelés során megállapítást nyert, hogy a férfi nem használta biztonsági övét, mely akár az életét is megmenthette volna.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 01. 07:00, kedd | Helyi

SOK VOLT A ROVÁSÁN

Engedély nélkül, a tulajdonos tudtán kívül más autójával hajtott egy férfi Esztergomban, aki ellen rablás miatt körözés volt érvényben.

2025. Június 04. 10:07, szerda | Helyi

ORSZÁGOS HATÁRRENDÉSZETI ÖSSZESÍTŐ

Az elmúlt nap eseményei számokban . A szolgálatot teljesítő rendőrök 2025. június 03-án 0 óra és 24 óra közötti időszakban összesen 35 határsértőt tartóztattak fel.

2025. Július 16. 09:04, szerda | Kék hírek

Balesetet okozott egy rendőrök elől menekülő ámokfutó - Videó

Ámokfutásba kezdett, majd egy taxival ütközött egy járművezetéstől eltiltott sofőr, akit a közlekedési rendőrök akartak ellenőrizni.

2025. Július 16. 07:39, szerda | Külföld

Donald Trump: vámok mellett egyéb szankciók is lehetnek Oroszországgal szemben

Donald Trump szerint vámok mellett egyéb szankciók is lehetségesek Oroszországgal szemben, amennyiben 50 napon belül nincs előrelépés az ukrajnai háború lezárásához vezető békefolyamatban