Hírek
2020. Október 01. 16:30, csütörtök |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Két kilométeren belül kétszer is bemérték

A szolnoki rendőrök összehangolt sebességmérést hajtottak végre a 4. számú főút Szolnokot elkerülő szakaszán szeptember 29-én, amelyben álló helyzetű és menetközben történő sebességmérést kombináltan végeztek.
A Szolnoki Rendőrkapitányság rendőrei szeptember 29-én a délelőtti órákban fix telepítésű, megállítás nélküli sebességmérést végeztek Szajol lakott területén kívül, a 4. számú főút 105. kilométerszelvényében – közölte a rendőrség.
Egy autós 90 kilométeres sebesség helyett 118-cal közlekedett Debrecen irányából Budapest irányába. Ekkor az autó sebességét mérték, de nem állították meg. Ezt követően a főkapitányság forgalom-ellenőrző járőrpárja menetközben történő mérést végzett a 4. számú főút 103. kilométerszelvényében, csupán 2 kilométerrel az előző mérési helytől. Az előbb bemért autó ekkor 90 helyett 152-vel ment.
A rendőrök ebben az esetben már megállították a járművet és eljártak a sofőrrel szemben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 16. 07:37, szerda | Belföld
Európa legjobban teljesítő bankjai között az OTP az S&P idei rangsorában
Az OTP Csoport a második helyen végzett Európa legjobban teljesítő bankjai között az S&P Global Market Intelligence 2025-ös rangsorában a tavalyi első helyezés után - tájékoztatta a pénzintézet kedden az MTI-t
2025. Július 16. 07:35, szerda | Belföld
Ingatlan.com: a munkaerőpiacon is változást hozhat az Otthon Start program
2025. Július 16. 07:34, szerda | Belföld
Lázár János: Magyarország újra édesvíz-nagyhatalom lehet
Magyarország egykor édesvíz-nagyhatalom volt, és újra az lehet - írta az építési és közlekedési miniszter kedden a Facebook-oldalán.
2025. Július 16. 07:30, szerda | Belföld
Airbus: Európa legmodernebb helikopterflottája a magyar
Megérkezett az utolsó két Airbus H225M típusú helikopter és ezzel teljessé vált a Magyar Honvédség közepes kategóriájú, többfeladatú helikopterflottája.