Városlista
2026. május 5, kedd - Györgyi

Hírek

2020. Április 24. 10:57, péntek | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Kettős gyilkosság történt Diósdon

Kettős gyilkosság történt Diósdon

Két embert megöltek Diósdon, a egy 18 éves férfit gyanúsítanak a gyilkossággal - tette közzé a rendőrség pénteken a police.hu oldalon .

A közlemény szerint a Pest megyei településről péntek hajnalban, fél kettő körül hívta a rendőrséget egy fiatal férfi, és azt mondta, hogy baltával végzett két ismerősével.

A járőrök ezután a helyszínen elfogták, és előállították Z. Józsefet, aki ellen több emberen elkövetett emberölés bűntettének megalapozott gyanúja miatt indítottak eljárást - írták.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 05. 07:39, kedd | Belföld

Érettségi - Pedagógusok: a korábbiaknál nehezebb volt az idei magyar írásbeli

Az elmúlt évek vizsgáinál nehezebbnek ítélték a hétfői magyar nyelv és irodalom írásbeli érettségi feladatait az MTI-nek nyilatkozó középiskolai tanárok.

2026. Május 05. 07:31, kedd | Belföld

Kontroll-interjú: Balásy Gyula ingyen felajánlotta az államnak a médiacégeit

Balásy Gyula médiavállalkozó lemond valamennyi rendezvényszervező, kommunikációs és médiacégében birtokolt tulajdonrészéről, azokat felajánlja az állam részére.

2026. Május 04. 07:17, hétfő | Belföld

Kora nyáriasan kezdődik a hét, de a hét közepén lehűlés és eső érkezik

Kora nyárias idővel kezdődik május első hete, akár 28 Celsius-fok is lehet a legmelegebb órákban, majd szerdán erős széllel lehűlés érkezik, és többfelé alakulhat ki zápor, zivatar.