Hírek
2013. Július 29. 12:17, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Kigyulladt egy lakókocsi az M1-es autópályán
Kigyulladt lakókocsi akadályozza a forgalmat az M1-es autópályán, Mosonmagyaróvár közelében - közölte a katasztrófavédelem megyei szóvivője hétfőn az MTI-vel.
Dobos Viktória elmondta: már oltják a főváros felé haladó oldalon, a 149-es kilométernél lángra kapott járművet.
Kálmán Gabriella, a megyei rendőrség sajtóügyeletese elmondta: a leállósávban vesztegel a külföldi rendszámú jármű, ezért ott csak egy sávban haladhat a forgalom. A tűzben senki nem sérült meg.
Fotó: Illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 03. 07:16, hétfő | Belföld
Esővel és lehűléssel kezdődik november első hete, majd száraz, nyugodt idő várható
Esővel és lehűléssel kezdődik november első hete, majd keddtől már nyugodt, csendes őszi idő várható csapadék nélkül.
2025. November 03. 07:14, hétfő | Belföld
Orbán Balázs: gazdasági, hadiipari, energetikai kérdésekről is tárgyal Orbán Viktor és Donald Trump
2025. November 02. 08:40, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 44. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2025. November 02. 08:37, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: Donald Tusk újabb támadást indított Magyarország ellen
Donald Tusk újabb támadást indított Magyarország ellen - közölte Orbán Viktor miniszterelnök szombaton a Facebook-oldalán.
