Hírek
2022. Augusztus 30. 08:59, kedd |
Belföld
Forrás: MTI/Fotók: MTI/Balázs Attila
Kigyulladt egy művelődési ház Nyíregyházán
Eloltották a tüzet Nyíregyházán, ahol egy négyszáz négyzetméteres épület tetőszerkezete lángolt, valamint berendezési tárgyak is égtek - közölte a katasztrófavédelem hétfőn késő este az MTI-vel.
A város weboldala szerint a Május 1. téren, a Nyíregyházi Család- és Gyermekjóléti Központ elephelyén keletkezett a tűz.
A katasztrófavédelem közlése szerint a tűz részben átterjedt a tetőn elhelyezett napelemekre is. A helyszínre riasztott nyíregyházi és hajdúnánási hivatásos, valamint az ibrányi önkormányzati tűzoltók hét vízsugárral oltották el a lángokat.
A beavatkozást a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányította.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 02. 14:00, hétfő | Belföld
MTÜ-elnök: tavaly történelmet írt a magyar turizmus
2026. Február 02. 12:00, hétfő | Belföld
Választás 2026 - Mintegy 170 párt indulhat az áprilisi választáson
Mintegy 170 párt indulhat az április 12-ei országgyűlési képviselő-választáson az Országos Bírósági Hivatal (OBH) közlése szerint. Négy évvel ezelőtt 267 bejegyzett párt indulhatott.
2026. Február 02. 07:26, hétfő | Belföld
Ma indul az Otthoni Energiatároló Program
Hétfőn 10 órakor elindul az Otthoni Energiatároló Program pályázati szakasza, a jelentkezők 2,5 millió forint vissza nem térítendő támogatást kaphatnak korszerű akkumulátor telepítéséhez
2026. Február 01. 14:00, vasárnap | Belföld
Orbán Balázs szerint ukrán jólét lesz a magyar jövőből, ha nem vigyázunk
Ha nem vigyázunk, elveszik a magyar jövő és ukrán jólét lesz belőle - jelentette ki a miniszterelnök politikai igazgatója a Digitális Polgári Körök (DPK) által szervezett háborúellenes gyűlésen szombaton Hatvanban.
