Hírek
2011. Október 26. 07:33, szerda |
Kék hírek
Forrás: MTI
Koponya- és agysérüléssel szállították kórházba a motorost

Életveszélyes állapotban, koponya- és agysérüléssel,és végtagtörésekkel szállítottak kórházba egy balesetet szenvedett motorost kedden Debrecenben – közölte Szentgyörgyi János, a debreceni Kenézy Gyula kórház szóvivője.
A Monostorpályi úton történt balesetben a motoros egy kisteherautóval ütközött. A rendőrségi helyszínelés idejére az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták – tájékoztatott Kelemen Éva, a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője.
MTI
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 16. 09:04, szerda | Kék hírek
Balesetet okozott egy rendőrök elől menekülő ámokfutó - Videó
Ámokfutásba kezdett, majd egy taxival ütközött egy járművezetéstől eltiltott sofőr, akit a közlekedési rendőrök akartak ellenőrizni.
2025. Július 15. 07:57, kedd | Kék hírek
Több mint 170 kilogramm drogot foglalt le a rendőrség egy nemzetközi akció során
2025. Július 07. 07:16, hétfő | Kék hírek
Sokan megsérültek a 442-es úton hajnalban történt buszbalesetben
Tizenkilencen megsérültek, köztük tizenegy gyerek abban az ukrán rendszámú autóbuszban, amely vasárnap hajnalban szenvedett balesetet a 442-es főúton
2025. Június 19. 07:09, csütörtök | Kék hírek
Markolatra szerelt lámpával fenyegetőzött a solymári bankrabló
Töltött fegyverre hivatkozott, de csak egy markolatra szerelt lámpával fenyegetőzött az a férfi, aki megpróbált kirabolni egy bankfiókot hétfőn Solymáron. A gyanúsítottat a TEK közreműködésével fogták el.