Hírek
2019. Július 15. 07:34, hétfő |
Belföld
Forrás: mti/Fotó: MTI/Krizsán Csaba
Lelőttek a rendőrök egy férfit, aki karddal támadt rájuk Abdán
Bozótvágó karddal mért csapást egy rendőrre egy férfi Abdán vasárnap kora este, a rendőrök célzott lövést adtak le a támadóra, aki súlyos sérüléseket szenvedett és a helyszínen életét vesztette
- közölte a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu-n.
A rendőrségi honlapra feltett közlemény szerint a mentőszolgálat munkatársai kértek segítséget egy abdai agresszív beteg kórházba szállításához.
A férfi a házban tartózkodott és egy bozótvágó kard volt a kezében. A rendőrök felszólították, hogy tegye le, azonban a lakásból kihátráló rendőrökre támadt, a ház előtt egyikük fejére csapást mért a karddal.
A rendőrök többszöri felszólítása ellenére a férfi továbbra is támadólag lépett fel, ezért a rendőrök célzott lövést adtak le rá.
A sérült rendőrt a mentők kórházba vitték.
Az ügy körülményeit a Központi Nyomozó Főügyészség vizsgálja.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 19. 07:33, péntek | Belföld
A NAV közzétette az ünnepek alatti ügyfélfogadás időpontját
2025. December 19. 07:28, péntek | Belföld
Nagy István szerint felháborító, hogy Brüsszel a gazdák pénzét elvenné
Felháborító, hogy Brüsszel a gazdák pénzét elvenné, és azt Ukrajnának adná, emellett az élelmezésbiztonságot is veszélyeztetné - mondta Nagy István agrárminiszter a Facebookra feltöltött csütörtöki videóüzenetében.
2025. December 19. 07:27, péntek | Belföld
Orbán Viktor: az orosz vagyon felhasználását sikerült megakadályozni
A befagyasztott orosz vagyon felhasználása Ukrajna céljaira hadüzenetként értelmezhető, azonnal belerántott volna bennünket egy háborúba, ettől sikerült megóvni magunkat, ez egy nagyszerű siker
