Hírek
2023. Október 12. 13:00, csütörtök |
Sport
Forrás: MTI
Magyar-szerb - Az MLSZ azt kéri a szurkolóktól, időben érkezzenek
A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) azt kéri a szurkolóktól, lehetőleg időben érkezzenek a Puskás Arénához a szombaton 20.45-kor kezdődő magyar-szerb Európa-bajnoki selejtezőmérkőzésre.
"Az érdeklődésből is azt látjuk, hogy az év legfontosabb találkozója előtt áll a válogatott. A kapunyitás három órával a meccs kezdete előtt, azaz 17.45-kor lesz. Nyomatékosan kérjük, hogy a drukkerek időben érkezzenek a stadionhoz a torlódások elkerülése érdekében" - mondta az M1 aktuális csatornának Sipos Jenő szóvivő, aki jelezte, egy-két órával az összecsapás előtt már érdemes lesz ott lenni a Puskás Arénánál.
Kifejtette, az MLSZ színes programokkal készül, így ismét lesz szurkolói falu, ahol különféle játékokkal várják a gyerekeket és a felnőtteket egyaránt, de lesz pódiumbeszélgetés is.
Sipos Jenő azt is hangsúlyozta, lehetőleg közösségi közlekedéssel utazzanak a szurkolók, mert a stadion környékén nincs parkolóhely.
A magyar-szerb csoportrangadó az Európa-bajnoki selejtezősorozatban 20.45-kor kezdődik a Puskás Arénában.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 13. 11:00, péntek | Sport
Nemzetek Ligája - Az ukrán, a georgiai és az északír csapattal egy csoportban a magyarok
A magyar labdarúgó-válogatott Ukrajna, Georgia és Észak-Írország csapatával találkozik majd a 2026/2027-es Nemzetek Ligája B divíziójának 2-es csoportjában.
2026. Február 12. 16:00, csütörtök | Sport
Kós Hubert a világ második legjobb férfi úszója a swimswam szakportál szerint
Az úszó Kós Hubert a második azon a listán, amelyet a tekintélyes swimswam szakportál készített a 2026-os esztendőre előre tekintve.
2026. Február 09. 15:00, hétfő | Sport
Varga Barnabás duplázott a görög élvonalban
A görög labdarúgó-bajnokságban szereplő AEK Athén vasárnapi kezdőcsapatának tagja volt Varga Barnabás, aki a sereghajtó Panszerraikosz elleni idegenbeli mérkőzés 55. és 95. percében is gólt szerzett.
