Városlista
2026. június 19, péntek - Gyárfás

Hírek

2012. Május 08. 14:13, kedd | Kék hírek
Forrás: STOP / HavariaPress

Meghalt a balesetben a mentőben szállított beteg

Meghalt a balesetben a mentőben szállított beteg

Szirénázó mentőautóval karambolozott egy kukásautó Kállósemjén belterületén. A karambol során a szállított beteg életét vesztette.

Hétfőn délután történt a baleset a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei községben. A mentőautó egy eszméletlen állapotban lévő, súlyos beteggel tartott a kórházba, amikor összeütközött egy kukásautóval.

A megkülönböztető jelzést használó mentőautó háromfős személyzete az ütközéskor megsérült, a járműben szállított beteg, egy 59 éves nyírbátori férfi életét vesztette. A kukásautóban ülőknek nem esett baja. A baleset körülményeit a rendőrség vizsgálja.

HavariaPress / STOP

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 19. 13:00, péntek | Kék hírek

Új vezető irányítja a Nemzeti Védelmi Szolgálatot és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Irodát

Új vezetőket nevezett ki a Pósfai Gábor belügyminiszter a Nemzeti Védelmi Szolgálat (NVSZ) és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda élére (KR NNI) - közölte a Belügyminisztérium az MTI-vel csütörtökön.

2026. Június 16. 13:00, kedd | Kék hírek

Megöltek egy 85 éves nőt Budapesten, keresik az elkövetőt

Gyilkosság történt hétfőn éjszaka Budapesten, a Práter utcában, az áldozat egy 85 éves nő, az elkövetőt keresik - derül ki a Budapesti Rendőr-főkapitányság közléséből, amelyet a police.hu oldalon hoztak nyilvánosságra.

2026. Június 08. 11:00, hétfő | Kék hírek

Második világháborús bomba került elő Gyulafirátóton

Második világháborús szovjet bomba került elő a Veszprémhez tartozó Gyulafirátóton, a Felső újsoron - közölte a Magyar Honvédség tűzszerész ügyelete vasárnap délután az MTI-vel.