Városlista
2026. június 19, péntek - Gyárfás

Hírek

2022. Március 20. 06:00, vasárnap | Belföld
Forrás: mti/Fotó: MTI/Mihádák Zoltán

Meghalt egy csecsemő egy budapesti anyaotthonban

Meghalt egy csecsemő egy budapesti anyaotthonban

Meghalt egy öthónapos kislány egy XVII. kerületi anyaotthonban; gondatlanságból elkövetett emberölés miatt indult nyomozás - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság szombaton a police.hu oldalon.

Azt írták, hogy 5 óra 25 perckor kapták az értesítést, miszerint szülei a velük egy ágyban alvó babát az ágy mellett álló, vízzel teli felmosóvödörbe esve találták. A csecsemő életét már nem lehetett megmenteni.

A Budapesti Rendőr-főkaptányság Életvédelmi Osztálya gondatlanságból elkövetett emberölés vétség gyanúja miatt ismeretlen tettes ellen indított nyomozást - áll a közleményben.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 19. 07:18, péntek | Belföld

EU-csúcs - Magyar Péter: csak Magyarország érdekét képviselem

Csak és kizárólag Magyarország és a magyar emberek érdekét fogom képviselni az Európai Tanács ülésén és a kétoldalú megbeszéléseken is - mondta Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön Brüsszelben.