Városlista
2025. július 16, szerda - Valter

Hírek

2018. Szeptember 18. 15:53, kedd | Kék hírek
Forrás: police.hu

Megkéselte ismerősét egy 89 éves férfi

Megkéselte ismerősét egy 89 éves férfi

A zalai nyomozók egy 89 éves reszneki férfit hallgattak ki gyanúsítottként a minap, miután a gyanú szerint hátba szúrta ismerősét egy zsebkéssel.

A nyomozás adatai szerint az idős férfi vasárnap 11 óra körül Reszneken a Kossuth Lajos utcában egy korábbi sérelem miatt szóváltásba keveredett ismerősével, akit egy alkalommal megszúrt a hátán zsebkésével. A sértett a bántalmazás következtében nyolc napon belül gyógyuló könnyű sérülést szenvedett.

A nyomozók a 89 éves férfit otthonában elfogták, majd előállították a Lenti Rendőrkapitányságra, ahol súlyos testi sértés bűntett kísérlete elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki.

Címkék: késelés, rendőr, resznek

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 16. 09:04, szerda | Kék hírek

Balesetet okozott egy rendőrök elől menekülő ámokfutó - Videó

Ámokfutásba kezdett, majd egy taxival ütközött egy járművezetéstől eltiltott sofőr, akit a közlekedési rendőrök akartak ellenőrizni.

2025. Július 07. 07:16, hétfő | Kék hírek

Sokan megsérültek a 442-es úton hajnalban történt buszbalesetben

Tizenkilencen megsérültek, köztük tizenegy gyerek abban az ukrán rendszámú autóbuszban, amely vasárnap hajnalban szenvedett balesetet a 442-es főúton

2025. Június 19. 07:09, csütörtök | Kék hírek

Markolatra szerelt lámpával fenyegetőzött a solymári bankrabló

Töltött fegyverre hivatkozott, de csak egy markolatra szerelt lámpával fenyegetőzött az a férfi, aki megpróbált kirabolni egy bankfiókot hétfőn Solymáron. A gyanúsítottat a TEK közreműködésével fogták el.