Hírek
2018. Április 03. 14:34, kedd |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Elfajult a családi vita, megölte élettársát egy fiatal nő Aszalón

Késsel megölte élettársát egy 19 éves nő Aszalón hétfőn - közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel.
Szabó Csilla tájékoztatása szerint aszalói otthonukban előzetes szóváltást követően a nő egy késsel szívtájékon szúrta 23 éves élettársát, és a férfi olyan súlyos sérülést szenvedett, hogy a helyszínen meghalt.
A rendőrség emberölés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást, a gyanúsítottat őrizetbe vették.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 05. 07:59, péntek | Belföld
Szijjártó Péter elutasította lengyel kollégája, Radoslaw Sikorski újabb bírálatát
A magyar külügyminiszter szerint nem \"játszik más csapatban\"!
2025. Szeptember 04. 07:45, csütörtök | Belföld
Lázár János: aki a közutat versenyzésre használja, az a többi közlekedő életére tör
2025. Szeptember 04. 07:38, csütörtök | Belföld
A kínai győzelem napján vett részt Szijjártó Péter
Magyarország egy olyan ország, amely nem a világ blokkosodásában, hanem egy globális együttműködésben érdekelt - mondta a külügyminiszter.
2025. Szeptember 03. 07:18, szerda | Belföld
Panyi Miklós: több ezer ügyfél jelentkezett egy nap alatt a fix 3 százalékos hitelre
A fix 3 százalékos hitel iránti érdeklődés óriási, a bankoknál egy nap alatt több ezer ügyfél jelentkezett - közölte a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára kedden a Facebook-oldalán.