Hírek
2012. November 18. 13:00, vasárnap | PR
Mindennapi orosz rulett helyett tudatosság

A mai világban a toxikus anyagok óceánszerűen vesznek körül minket.
Az ételeink tartósítottak, élelmiszereink növényi alapanyagai tocsognak a mezőgazdasági vegyszerektől, az állati termékekben a mezőgazdasági vegyszer maradványokon kívül antibiotikumok és hormonok is vannak, és ne felejtsük el, hogy a legalapvetőbb ételeink többségébe adalékanyagok, tartósítószerek, állományjavítók, stb. kerülnek.
Ha valaki azzal mentegetőzik, hogy alig eszik, mert csak bort vesz magához, az a rossz hírem, hogy a vizsgálatok az asztali borok 99%-ában felszívódó vegyszerek maradványait találták, az „üdítő italok” pedig savak, műanyagok, színezékek divatos koktéljai.
A levegőben az erőművekből, gyárakból, gépjárművekből, szemétégetésből származó füstrészecskék találhatók, otthonaikban pedig a bútorok, falfestékek, lakkok, műanyagok, padlók párolgó részecskéi vesznek minket körül.
A levegő munkacsoport 2004-ben napvilágot látott „Hétköznapi mérgeink” c. kiadványában arról olvashatunk, hogy az EU Kémiai Bizottsága 1998-ban azt a kijelentést tette, hogy a tömegesen használt több, mint SZÁZEZER féle kémiai anyag több, mint 85%-ról nem tudjuk, hogy miként bomlik le a környezetben, vagy miként hat az élő szervezetekre.
Egy amerikai tanulmány pedig, a Body Burden, újszülöttek köldökzsinórjából vett vérben vizsgálta az ismerten toxikus vegyszerek jelenlétét, és a keresett 413 anyagból 287-et meg is találtak.
A legrosszabb, amit tehetünk, ha ezt a dolgot figyelmen kívül hagyjuk, mert számos, a gyakorlatban igazolódó teória szerint a betegségek és a szervezet toxikus terheltsége között szoros összefüggés van.
A HOMOTOXIKOLÓGIA 1953-ban publikált rendszere ezt világosan taglalja.
A mérgező anyagok 6 lépcső, vagyis 6 súlyossági fokozat szerint lehetnek jelen a szervezetünkben. Az első 3 fázisban a sejtjeinken kívül vannak jelen, súlyosabb esetben pedig a sejtek belsejében halmozódnak fel és ott különböző módon befolyásolják a sejtek normál működéseit. Egyértelmű az ok-okozati összefüggés a toxikus terheltségek és a legpusztítóbb népbetegségek (érelmeszesedés, rák) között.
A toxinok szervezetünkben történő felhalmozásával tehát megteremtjük a betegségek melegágyát.
A jó hír, hogy létezik megoldás.
Erről a folytatásban olvashatnak.
Jó egészséget kívánva:
Dr. Czinege László orvos-természetgyógyász
Mobil: 06 30906-9114
Honlap
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 22. 16:37, szombat | PR
Ferencváros zöldebb lesz a Jánosik Kft. munkájával
Nyílt közbeszerzési eljárás eredményeként a Jánosik és Társai Kft. nyerte el a Ferencváros Önkormányzatának tulajdonában lévő területeken végzendő kertészeti munkákat.
2025. Március 19. 13:11, szerda | PR
A fiatalok jelentősen csökkenthetik digitális rezsijüket, ha tudatosak
nagyon sok tétel merülhet fel
2025. Március 13. 10:08, csütörtök | PR
Zsebre tehetik a bankot a fiatalok
a mobiltelefont már nemcsak fizetésre használhatják
2025. Március 12. 09:17, szerda | PR
Hitelezés: jobb már most felkészülni a cégeknek a júliustól életbe lépő változásokra
fenntarthatósági kérdésekre kell válaszolnia a magyar cégeknek