Városlista
2025. április 19, szombat - Emma

Hírek

2016. Október 14. 10:06, péntek | Helyi

Munkaügyi központban jártak

Munkaügyi központban jártak

A rendőrök Tatabányán adtak felvilágosítást a határvadász-képzésről.

A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság toborzó csoportja 2016. október 13-án a Komárom-Esztergom Megyei Kormányhivatal Munkaügyi Központjában várta a határvadász-képzés iránt érdeklődőket, akiknek részletes felvilágosítást adtak és konkrét elhatározás esetén az egységcsomagot is átadták.

A toborzócsoport több megyei rendezvényen is megjelenik az elkövetkezendő hetekben, hónapokban annak érdekében, hogy az érdeklődők személyesen is feltehessék kérdéseiket a rendőröknek.

A határvadász-képzéssel kapcsolatban forduljanak bizalommal a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság Humánigazgatási Szolgálatához, a megye valamennyi rendőrkapitányságának, rendőrőrsének munkatársaihoz, valamint a rendőrség honlapjánis megtalálnak minden fontos információt a jelentkezéshez.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 15. 18:34, kedd | Helyi

Labdarúgó NB II - Sorozatban harmadszor nyert a Honvéd

A házigazda Budapest Honvéd egygólos győzelmet aratott a Gyirmót felett a labdarúgó NB II 24. fordulójának hétfői zárómérkőzésén.

2025. Április 02. 09:56, szerda | Helyi

KÉT DÍLER KIIKTATVA

A DELTA Program keretében összehangolt akcióval egyszerre két helyen fogtak el a Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság és a Dorogi Rendőrkapitányság nyomozói két férfit, akik a gyanú szerint kábítószert árultak Dorogon és

2025. Március 25. 10:09, kedd | Helyi

HAJNALI RAJTAÜTÉS

A DELTA Program keretében egy hevesi drogkereskedőt hallgattak ki gyanúsítottként az oroszlányi rendőrök.

2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi

Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását

Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.