Hírek
2017. Június 14. 19:28, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Műszaki hiba miatt visszafordult egy magángép Budapestre

Műszaki hiba miatt nem sokkal a felszállás után visszafordult a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtérre egy Cessna Citation magángép - közölte Kurucz László, a Budapest Airport helyettes szóvivője az MTI-vel.
A repülőgép rendben leszállt, senki nem sérült meg, de a Flightradar24.com élő radarképe szerint a futópályán állt meg. Mivel az 1-es pálya felújítása miatt jelenleg a repülőtéren egy kifutópálya üzemel, ezért a műszaki mentés idején a repülőtér nem tudott járatot indítani és fogadni.
A Travel Service rodoszi járata Pozsonyban landolt, a Wizz Air stockholmi járata Debrecenben, míg a Brussels Airlines brüsszeli és az Aegean Airlines athéni járata Bécsben szállt le.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 16. 07:37, szerda | Belföld
Európa legjobban teljesítő bankjai között az OTP az S&P idei rangsorában
Az OTP Csoport a második helyen végzett Európa legjobban teljesítő bankjai között az S&P Global Market Intelligence 2025-ös rangsorában a tavalyi első helyezés után - tájékoztatta a pénzintézet kedden az MTI-t
2025. Július 16. 07:35, szerda | Belföld
Ingatlan.com: a munkaerőpiacon is változást hozhat az Otthon Start program
2025. Július 16. 07:34, szerda | Belföld
Lázár János: Magyarország újra édesvíz-nagyhatalom lehet
Magyarország egykor édesvíz-nagyhatalom volt, és újra az lehet - írta az építési és közlekedési miniszter kedden a Facebook-oldalán.
2025. Július 16. 07:30, szerda | Belföld
Airbus: Európa legmodernebb helikopterflottája a magyar
Megérkezett az utolsó két Airbus H225M típusú helikopter és ezzel teljessé vált a Magyar Honvédség közepes kategóriájú, többfeladatú helikopterflottája.