Hírek
2017. Március 18. 05:02, szombat |
Kék hírek
Forrás: mti
Nem akart fizetni a taxisnak, helyette inkább fegyverrel megfenyegette

Fegyvernek látszó tárggyal fenyegetett meg egy taxist csütörtök este egy fővárosi férfi, aki sokallta a fuvardíjat - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon pénteken.
Azt írták, a sofőr egy újbudai családi ház elé vitte 59 éves utasát. A férfi a fuvardíj rendezése helyett megfenyegette a taxist, majd bement az épületbe. A sofőr várt, hogy az ügyfél kifizesse a számlát, helyette azonban az utas egy fegyvernek látszó tárggyal jött ki a kapun, és azzal fenyegetőzött tovább.
A XI. kerületi rendőrök és a Terrorelhárítási Központ munkatársai rövid időn belül a helyszínre érkeztek és elfogták a férfit. A lakásban tartott házkutatás során egy gáz-riasztófegyvert találtak.
A férfi ellen garázdaság bűntette miatt indítottak eljárást, és kezdeményezték az előzetes letartóztatását - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 16. 09:04, szerda | Kék hírek
Balesetet okozott egy rendőrök elől menekülő ámokfutó - Videó
Ámokfutásba kezdett, majd egy taxival ütközött egy járművezetéstől eltiltott sofőr, akit a közlekedési rendőrök akartak ellenőrizni.
2025. Július 15. 07:57, kedd | Kék hírek
Több mint 170 kilogramm drogot foglalt le a rendőrség egy nemzetközi akció során
2025. Július 07. 07:16, hétfő | Kék hírek
Sokan megsérültek a 442-es úton hajnalban történt buszbalesetben
Tizenkilencen megsérültek, köztük tizenegy gyerek abban az ukrán rendszámú autóbuszban, amely vasárnap hajnalban szenvedett balesetet a 442-es főúton
2025. Június 19. 07:09, csütörtök | Kék hírek
Markolatra szerelt lámpával fenyegetőzött a solymári bankrabló
Töltött fegyverre hivatkozott, de csak egy markolatra szerelt lámpával fenyegetőzött az a férfi, aki megpróbált kirabolni egy bankfiókot hétfőn Solymáron. A gyanúsítottat a TEK közreműködésével fogták el.