Hírek
2017. Október 21. 18:43, szombat |
Belföld
Forrás: police.hu
Nem volt jegye, helyett durván megverte az ellenőrt

A váci rendőrök vádemelési javaslattal fejezték be a nyomozást egy csörögi nővel szemben.
A nyomozás adatai szerint a gyanúsított május 5-én 13 óra 45 perckor úgy szállt fel egy Vác felől Budapest irányába közlekedő vonatra, hogy nem váltott menetjegyet. Ezt észrevette a vonaton szolgálatot teljesítő jegyvizsgáló, aki B. Boglárkát felszólította arra, hogy a következő állomáson szálljon le. A 20 éves nő ezt követően szóváltásba keveredett a sértettel, akit arcon ütött, majd miután leszálltak a vonatról a peronon combon rúgta és szidalmazta. Az esetről a jegyvizsgáló bejelentést tett a rendőrségen. A rendőrök az ügyben végzett adatgyűjtés eredményeként azonosították a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható B. Boglárka csörögi lakost, akit gyanúsítottként hallgattak ki.
A Váci Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya a 20 éves nővel szemben a közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntett és könnyű testi sértés vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott nyomozást a napokban befejezte és az ügyben keletkezett iratokat vádemelési javaslattal a járási ügyészségnek megküldte.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 16. 07:37, szerda | Belföld
Európa legjobban teljesítő bankjai között az OTP az S&P idei rangsorában
Az OTP Csoport a második helyen végzett Európa legjobban teljesítő bankjai között az S&P Global Market Intelligence 2025-ös rangsorában a tavalyi első helyezés után - tájékoztatta a pénzintézet kedden az MTI-t
2025. Július 16. 07:35, szerda | Belföld
Ingatlan.com: a munkaerőpiacon is változást hozhat az Otthon Start program
2025. Július 16. 07:34, szerda | Belföld
Lázár János: Magyarország újra édesvíz-nagyhatalom lehet
Magyarország egykor édesvíz-nagyhatalom volt, és újra az lehet - írta az építési és közlekedési miniszter kedden a Facebook-oldalán.
2025. Július 16. 07:30, szerda | Belföld
Airbus: Európa legmodernebb helikopterflottája a magyar
Megérkezett az utolsó két Airbus H225M típusú helikopter és ezzel teljessé vált a Magyar Honvédség közepes kategóriájú, többfeladatú helikopterflottája.