Városlista
2025. szeptember 1, hétfő - Egon

Hírek

2020. Január 02. 11:54, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Nőtt a légszennyezettség többfelé is

Nőtt a légszennyezettség többfelé is

Nőtt a légszennyezettség a magas szállópor-tartalom miatt - közölte a Nemzeti Népegészségügyi Központ csütörtökön a Facebook-oldalán.

Azt írták: Kazincbarcikán, Miskolcon, Putnokon és Sajószentpéteren egészségtelennek minősítették a levegőt. További öt helyen kifogásoltnak számít a levegő minősége, ezek: Debrecen, Eger, Nyíregyháza, Oszlár és Salgótarján.

A meteorológiai előrejelzés alapján nem várható javulás a következő napokban - tették hozzá.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 31. 08:34, vasárnap | Belföld

ÉKM: fontos szakaszához érkezett a déli körvasút építése

2025. Augusztus 31. 08:33, vasárnap | Belföld

MÁV: az utószezonban is sűrűbben indulnak a vonatok a Balaton felé

2025. Augusztus 30. 09:18, szombat | Belföld

Megkezdődik az Adaptive Hussars 2025 gyakorlat

Hétfőn megkezdődik az Adaptive Hussars 2025 (ADHU 25) nagyszabású országvédelmi gyakorlat, amely a rendszerváltás óta a Magyar Honvédség legnagyobb, legfontosabb és legkomplexebb művelete

2025. Augusztus 30. 09:16, szombat | Belföld

Lázár János: a nyarat megnyertük, a választást pedig meg fogjuk

A nyarat megnyertük, a választást pedig meg fogjuk - jelentette ki az építési és közlekedési miniszter a Lázárinfó Extra címmel tartott pénteki fórumán a tihanyi Tranzit fesztiválon.