Hírek
2015. Június 03. 00:00, szerda |
Helyi
Forrás: tatabanya.hu
Nyit a strand!

Június 6-án, szombaton elkezdődik a 2015-ös strandszezon a Tatabányai Gyémánt Fürdőben.
A látogatók számának és a vendégek elégedettségének növelése érdekében idén is számos programmal, rendezvénnyel készülnek.
Július 1-jén a magyar-szlovák vízilabda válogatott edzőmérkőzését rendezik meg. A találkozó előtt egy gálamérkőzés keretében találkozhatnak az érdeklődők többek között Kásás Tamással, Kiss Gergővel és további olimpiai bajnokokkal is. Idén is lesz Beach Box, strandröplabda bajnokság és strandfoci.
A legkisebbeket - biztonságuk érdekében - árnyékolóval ellátott gyermekmedence várja, a család teljes körű kikapcsolódását pedig a fürdő játszóháza is szolgálja.
Az öt kültéri medence a legkisebbektől a legnagyobbakig, mindenki számára tartogat szórakozási lehetőséget. Próbálják ki a vízesést, a sodrófolyosót, a hullámmedence, valamint a kül- és beltéri csúszdákat is!
A Tatabánya kártyával rendelkező vendégek kedvezményeiről és a részletekről a www.gyemantfurdo.hu oldalon kaphat felvilágosítást.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi
Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei
A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.
2025. Augusztus 17. 00:00, vasárnap | Helyi
Vida Beni ismét gokartban!
Augusztus közepén rendezték az RMC Hungary Gokart Országos Bajnokság IV. fordulóját, ezúttal Kecskeméten.
2025. Augusztus 05. 18:44, kedd | Helyi
KAMERALOPÁSBÓL REPETÁZTAK
A Tatabánya Rendőr-főkapitányság lopás és rongálás vétsége miatt nyomoz két férfival szemben.
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba