Városlista
2025. szeptember 11, csütörtök - Teodóra

Hírek

2025. Február 17. 09:19, hétfő | Életmód
Forrás: MTI

Nyitrai Zsolt: már a gyógyszertárakban is lehet Gondosórát igényelni

Nyitrai Zsolt: már a gyógyszertárakban is lehet Gondosórát igényelni

A kormányablakok mellett már a gyógyszertárakban is lehet regisztrálni a Gondosórára - közölte a kiemelt társadalmi ügyekért felelős miniszterelnöki biztos vasárnap a Facebook-oldalán közzétett videóban.

Nyitrai Zsolt kiemelte, hogy a kormány szolgáltató államot működtet.

"Azért dolgozunk, hogy mindenki számára gyorsan és egyszerűen elérhetőek legyenek a közszolgáltatások. Jó példa erre a Gondosóra, amely segítség egy gombnyomással" - fogalmazott Nyitrai Zsolt.

"Amennyiben ön 65 év feletti és még nem regisztrált, akkor tegye meg még ma a 06 80 80 40 50-es telefonszámon, vagy akár a patikában is" - javasolta a miniszterelnöki biztos.

Hankó Zoltán, a Magyar Gyógyszerészi Kamara elnöke a videóban hangsúlyozta: a gyógyszerészek azért dolgoznak, hogy támogassák az embereket egészségük megőrzésében és helyreállításában.

"A Gondosóra program egy újabb lehetőség arra, hogy közelebb legyünk önökhöz. Tanácsot adunk és segítünk az időseknek a regisztrációban is"
- hívta fel a figyelmet.

Címkék: gondosóra

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 11. 07:21, csütörtök | Életmód

Sodró Eliza kapta idén a Kaszás Attila-díjat

Sodró Eliza kapta meg idén a Kaszás Attila-díjat - olvasható a Radnóti Színház Facebook-oldalán, ahol gratulálnak társulatuk tagjának az elismeréshez.

2025. Szeptember 10. 07:41, szerda | Életmód

Ügyességi és gyorsasági lovasprogramokkal is várja a közönséget a Nemzeti Vágta

Ügyességi és gyorsasági lovasprogramokkal várja a közönséget a Nemzeti Vágta, amelynek háromnapos futamain több mint 100 lovas indul október első hétvégjén Szilvásváradon.

2025. Szeptember 09. 07:26, kedd | Életmód

Tíznapos országjárásra indult az első születésnapját ünneplő Csukás Meserádió

Tíznapos országjárásra indult az egyéves születésnapját ünneplő Csukás Meserádió; a turné Veszprémből indult hétfőn, ahol játékos programok, köztük a közmédia munkatársainak meséi várták az óvodás korú gyerekeket.