Hírek
2018. Április 17. 10:52, kedd |
Külföld
Forrás: mti
Nyolcéves gyerek késelt találomra iskolájában az Egyesült Államokban

Nyolcéves kisfiú késelt találomra iskolájában az Egyesült Államokban megsebesítve három diákot - közölte a rendőrség.
Az eset Minnesota Állam Sauk Rapids városában történt hétfőn. A gyerek konyhakéssel felfegyverkezve ment iskolába, ahol találomra kiszemelve megsebesített egy nyolc, egy kilenc és egy 13 éves diákot. A sérülések szerencsére nem súlyosak, csak felületiek.
A rendőrség közlése szerint nem tudni, hogy mi vezérelte a késelő kisfiút, aki támadása után letette kését, és együttműködő volt a kiérkező nyomozókkal. A rendőrség hazaengedte szüleihez a fiút, akit elmeorvosi vizsgálatnak vetnek alá. Bűnvádi eljárás nem indul ellene a kora miatt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 16. 07:39, szerda | Külföld
Donald Trump: vámok mellett egyéb szankciók is lehetnek Oroszországgal szemben
Donald Trump szerint vámok mellett egyéb szankciók is lehetségesek Oroszországgal szemben, amennyiben 50 napon belül nincs előrelépés az ukrajnai háború lezárásához vezető békefolyamatban
2025. Július 13. 09:08, vasárnap | Külföld
Donald Trump 30 százalékos vámot vetett ki az EU-ból és Mexikóból érkező importra
2025. Július 10. 14:00, csütörtök | Külföld
A British Museumba, a bayeux-i kárpit jövőbeni ideiglenes kiállítási helyére látogatott a brit kormányfő és a francia elnök
A British Museumba, a bayeux-i kárpit jövőbeni ideiglenes kiállítási helyére látogatott szerdán Keir Starmer brit kormányfő és Emmanuel Macron francia elnök.
2025. Július 08. 20:31, kedd | Külföld
Már több mint hetven ország állampolgárai jogosultak vízummentes beutazásra Kínába
Július közepétől Kína már több mint 70 ország állampolgárainak biztosít vízummentes belépést az országba.