Hírek
2022. Július 19. 11:02, kedd |
Belföld
Forrás: mti/fotó: pixabay
Nyolcezer doboz adózatlan cigarettát találtak egy tanyán
Nyolcezer doboz adózatlan cigarettát találtak egy Záhony melletti tanyán - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) hétfőn az MTI-t.
A pénzügyőrök Záhonynál tartottak zöldhatár-ellenőrzést, amikor egy gyanús autóra lettek figyelmesek. Távolról követték a kocsit, amely egy tanyára ment, ahol nagyobb dobozokat pakoltak be az egyik épületbe.
A NAV munkatársai átvizsgálták az ingatlant és az egyik helyiségben kartondobozokban megközelítőleg nyolcezer doboz ukrán csempészcigarettát találtak - tudatták.
A 11 millió forintot érő adózatlan terméket lefoglalták, a tetten ért embert feljelentették - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 05. 09:00, kedd | Belföld
Radnai Márk: Balásy Gyula próbálja felmenteni magát, de semmi sem lesz elfelejtve
Balásy Gyula a NER multimilliárdosa elcsukló hangon próbálja felmenteni magát
2026. Május 05. 07:39, kedd | Belföld
Érettségi - Pedagógusok: a korábbiaknál nehezebb volt az idei magyar írásbeli
Az elmúlt évek vizsgáinál nehezebbnek ítélték a hétfői magyar nyelv és irodalom írásbeli érettségi feladatait az MTI-nek nyilatkozó középiskolai tanárok.
2026. Május 05. 07:31, kedd | Belföld
Kontroll-interjú: Balásy Gyula ingyen felajánlotta az államnak a médiacégeit
Balásy Gyula médiavállalkozó lemond valamennyi rendezvényszervező, kommunikációs és médiacégében birtokolt tulajdonrészéről, azokat felajánlja az állam részére.
