Hírek
2013. November 18. 09:46, hétfő | Helyi sport
Ökölvívó Magyar Bajnokság
Hódmezővásárhelyen rendezték meg az idei ökölvívó Magyar bajnokságot
A TSC szineit 3 versenyző és 2 bíró képviselte . 64 kg-ban Váradi Renátó az első mérközésén székesfehérvári ellenfelet kapott akit egyhangú pontozással legyözött . A következő ellenfél kaposvári volt , pontozásos veresége az 5. helyre volt elég , ellenfele megnyerte a bajnokságot . 75 kg-ban Kuburzcik Márk mint újonc mutatkozott be ( Rózsa András tanítványa ) . Először egy nyíregyházi ellenfelet győzött le majd egy KSI -s versenyzővel szemben alul maradt így 6. lett. 81 kg-ban Babacsik Krisztián első fordulóban szintén nyíregyházi ellen felet kapott akit nagy csatában győzött le majd az Európa bajnokkal került szembe , ahol győzedelmeskedett a nagyobb tudás , így 3. helyezést ért el . A versenyen 41 egyesület 104 versenyzője indult . A Tatabányai Bírósporttársak Babai Sándor és Csokor Zoltán sportszerűen és korrekt módon bíráskodtak .A versenyzőket Kalló László és Kardos József készítette fel .A Bajnokságot Csötönyi Sándor a Mösz Elnöke is végig kisérte és meg volt elégedve a versenyzők felkészültségével.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 04. 15:00, kedd | Életmód
Augusztus 12-én éjjel tetőzik a Perseidák hullócsillagraj
Az év legsűrűbb csillagászati napján, augusztus 12-én éjjel tetőzik majd a Perseidák hullócsillagraj, de ugyanezen a napon részleges napfogyatkozást is meg lehet majd figyelni.
2026. Augusztus 04. 13:00, kedd | Belföld
Szeptember elején indul az Ide Buda! 1686 emlékév
A Budavári Önkormányzat Ide Buda! 1686 elnevezéssel indít emlékévet Buda visszafoglalásának 340. évfordulója alkalmából.
2026. Augusztus 04. 11:00, kedd | Külföld
A Ceutában történt tömeges határsértés teljes körű kivizsgálására szólította fel Marokkót a spanyol védelmi miniszter
A Ceutában történt tömeges határsértés teljes körű kivizsgálására szólította fel Marokkót a spanyol védelmi miniszter hétfőn.
2026. Augusztus 04. 10:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: Hamarosan kezdődik a zalaszentiváni deltavágány építése
A zalaszentiváni deltavágány és az új megálló kivitelezésével elkezdődik a közvetlen vasúti kapcsolat építése Szombathely és Zalaegerszeg között - közölte közösségi oldalán hétfőn Vitézy Dávid.
