Hírek
2020. Szeptember 13. 09:35, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Őrizetbe vették a feltételezett iváncsai gázolót

Őrizetbe vettek egy 23 éves férfit, aki a gyanú szerint szombaton Iváncsán elgázolt egy kerékpárost, majd megállás nélkül elhajtott - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
A biciklis, egy 72 éves férfi a helyszínen meghalt, miután a mögötte haladó személyautó elütötte. A sofőr segítségnyújtás nélkül távozott.
A rendőrök azonosították és elfogták a bűncselekmény feltételezett elkövetőjét. Segítségnyújtás elmulasztása bűntettének megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki a fiatal férfit, akinek kezdeményezik a letartóztatását - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 16. 07:37, szerda | Belföld
Európa legjobban teljesítő bankjai között az OTP az S&P idei rangsorában
Az OTP Csoport a második helyen végzett Európa legjobban teljesítő bankjai között az S&P Global Market Intelligence 2025-ös rangsorában a tavalyi első helyezés után - tájékoztatta a pénzintézet kedden az MTI-t
2025. Július 16. 07:35, szerda | Belföld
Ingatlan.com: a munkaerőpiacon is változást hozhat az Otthon Start program
2025. Július 16. 07:34, szerda | Belföld
Lázár János: Magyarország újra édesvíz-nagyhatalom lehet
Magyarország egykor édesvíz-nagyhatalom volt, és újra az lehet - írta az építési és közlekedési miniszter kedden a Facebook-oldalán.
2025. Július 16. 07:30, szerda | Belföld
Airbus: Európa legmodernebb helikopterflottája a magyar
Megérkezett az utolsó két Airbus H225M típusú helikopter és ezzel teljessé vált a Magyar Honvédség közepes kategóriájú, többfeladatú helikopterflottája.