Hírek
2013. Február 01. 11:36, péntek | Helyi sport
Országos elődöntőbe jutottak a Dózsás lányok!
Gyurkovics István tanítványai jól küzdöttek!
A Tatabányai Földi Imre Sportcsarnokban került megrendezésre az U-13 (1999.évben születettek) Erima gyermek bajnokság régió-döntője, melyen a TSC Női-kézilabda szakosztály közvetlen utánpótlását biztosító Dózsa György Általános Iskola csapata az első helyen végzett és bejutott az országos elődöntőbe.
Gyurkovics István tanítványai jól küzdöttek, teljesítményüket dicséret illeti.
A lányok a csoportmérkőzések befejezését követően a Cornexi és a Győri ETO KC ”A” csapatát megelőzve az első helyen végeztek,majd az elődöntőben a Dorog együttesét 22:8 arányban legyőzték és azt követően az 1.helyért folyó küzdelemben a Dunaújváros csapata ellen 18:12 (10:7) arányban diadalmaskodtak.
A csapat tagjai:
Balambér Eszter
Hernádi Dorina
Hlogyik Petra
Jeszenszky-Tóth Jenifer
Kollár Katalin
Moharos Vivien
Nagy-Kinga Petra
Ottlakán Zsófia
Ruska Gerda
Sajdli Rebeka
Schmölcz Mirtill
Timár Petra
Tóth Georgina
Zámori Dorina

Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 20. 15:00, péntek | Belföld
NAV: félmillióan hagyják bent a kedvezményt
2026. Március 20. 15:00, péntek | Belföld
Választás 2026 - Nézőpont: enyhén erősödik a Fidesz, nő a tábor aktivitása
A március 15-ei rendezvények után készült kutatás szerint a Fidesz-tábor aktivitása emelkedett, ezért a kormánypárt előnye enyhén növekedett a Tisza Párttal szemben - közölte a Nézőpont Intézet a Facebook-oldalán csütörtökön.
2026. Március 20. 14:00, péntek | Külföld
Iráni konfliktus - Hetekig elhúzódó harcokra számítanak Izraelben
Az izraeli hadsereg helyzetértékelése szerint még több hétig eltarthat az Irán és a Hezbollah elleni háború.
2026. Március 20. 12:00, péntek | Életmód
Mohács 500 - Bemutatták a Rubicon által készített nagyszabású dokumentumfilmet
Világok Harca címmel nagyszabású dokumentumfilmet készített a Rubicon a mohácsi csata 500. évfordulója alkalmából.
