Városlista
2026. május 5, kedd - Györgyi

Hírek

2017. Március 15. 11:06, szerda | Sport
Forrás: mti

Portugál-magyar - Felméréssel folytatódott a felkészülés

Portugál-magyar - Felméréssel folytatódott a felkészülés

A magyar labdarúgó-válogatott bő kerete Biatorbágyon fizikai felméréssel folytatta felkészülését az Európa-bajnok portugálok elleni március 25-ei, idegenbeli világbajnoki selejtezőre.

A játékosok a hétfői regenerációs program után kedd reggel a biatorbágyi sportkomplexumban erőnléti felmérésen vettek részt.

A magyar szövetség honlapjának beszámolója szerint mivel a tesztek a játékosok fizikai állapotát hivatottak felmérni, a délutáni programban már csak regeneráló foglalkozások voltak.

Szerdától indulnak a labdás edzések, Bernd Strock szövetségi kapitány kettőt is vezényel a keret tagjainak, akik között továbbra sincs sérült.

A magyarok négy forduló után hét ponttal a harmadik helyen állnak a százszázalékos svájciak és a kilenc ponttal második portugálok mögött. Ha Storck csapata jövő szombaton győzne Lisszabonban, akkor előlépne a pótselejtezőt érő második helyre, vereség esetén viszont már ötpontos hátrányba kerülne.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 04. 07:18, hétfő | Sport

Labdarúgó NB I - Az Újpest legyőzésével megmaradt a Ferencváros esélye az aranyéremre

A Ferencváros 5-0-ra győzött az Újpest vendégeként vasárnap a labdarúgó Fizz Liga 32. fordulójának rangadóján, így az utolsó játéknapon dől el a bajnoki cím sorsa.

2026. Május 03. 08:00, vasárnap | Sport

Labdarúgó NB I - Könnyed sikerrel lépett a bajnoki cím kapujába a Győr

Az éllovas Győr simán, 4-0-ra legyőzte a vendég Diósgyőrt a labdarúgó Fizz Liga utolsó előtti, 32. fordulójának szombat esti mérkőzésén, így egy lépésre került a bajnoki címtől.

2026. Május 01. 11:00, péntek | Sport

Premier League - Az ősi rivális otthonába látogat a Liverpool

Az angol labdarúgó-bajnokság 35. fordulójának vasárnapi rangadóján a címvédő Liverpool a Manchester United otthonába látogat.

2026. Április 30. 12:00, csütörtök | Sport

Bajnokok Ligája - Luis Enrique: nem láttam még ilyen ritmusú mérkőzést

Nemcsak a futballszurkolókat, hanem a főszereplőket is ámulatba ejtette kedden a címvédő Paris Saint-Germain és a Bayern München Bajnokok Ligája-elődöntős összecsapása, amelyen a házigazda párizsiak 5-4-re nyertek.