Hírek
2017. December 10. 00:00, vasárnap | Helyi
RENDŐRÖK AZ ISKOLÁBAN
				A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság célja a rendőri utánpótlás biztosítása.
	A tatabányai Kossuth Lajos Közgazdasági és Humán Szakközépiskolában járt 2017. december 6-án Dr. Forrai Zsolt rendőr ezredes a Tatabányai Rendőrkapitányság vezetője, Vancsa Andrea rendőr hadnagy és Pollák Evelin rendőr törzsőrmester. Tették mindezt azért, hogy a rendőrré válás feltételeiről, a rendőri hivatásról tájékoztassák a tanulókat. Az elmúlt napokban négy szakközépiskolát kerestek fel, ahol ismertették a fiatalokkal a felvételi követelményeket, a kiképzés menetét.
	Ezt követően a tanulók tájékoztatást kaptak arról, hogy milyen feltételekkel jelentkezhetnek az ország rendészeti szakközépiskoláiba, vagy a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi Karára. A tanulók feltehették kérdéseiket a rendőri hivatással és a felvételi eljárással kapcsolatban.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 04. 07:47, kedd | Helyi
Bajnokok Ligája - A 4. fordulója programja: Liverpool-Real és PSG-Bayern
A Szoboszlai Dominiket és Kerkez Milost foglalkoztató Liverpool a Real Madridot fogadja kedden a labdarúgó Bajnokok Ligája alapszakaszának negyedik fordulójában.
2025. November 04. 07:45, kedd | Helyi
Meteorológia: átlag közeli hőmérsékletű és száraz volt az október
Átlag közeli hőmérsékletű és száraz volt az október - közölte a HungaroMet Zrt. a honlapján hétfőn.
2025. November 04. 07:36, kedd | Helyi
Navracsics Tibor: Magyarország az uniós forrásokat leghatékonyabban felhasználó tagállamok közé tartozik
Magyarország az uniós forrásokat leghatékonyabban felhasználó tagállamok közé tartozik.
2025. November 03. 07:15, hétfő | Helyi
Labdarúgó NB I - Legyőzte a Zalaegerszeget és élre állt a Debrecen
A Debreceni VSC hazai pályán 2-1-es győzelmet aratott a Zalaegerszeg felett a labdarúgó Fizz Liga 12. fordulójának vasárnap esti zárómérkőzésén.

