Hírek
2016. November 20. 05:24, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: mti
Saját nagymamáját késelte meg

Elfogták a rendőrök azt a 33 éves férfit, aki a gyanú szerint pénteken Sárrétudvariban többször megszúrta 84 éves nagymamáját.
A rendelkezésre álló adatok szerint november 17-én 23 óra körül egy Sárrétudvariban lévő családi házban unokája többször megszúrta 84 éves nagymamáját, majd átment egy másik szobába aludni. Másnap 9 óra 20 perckor gyermeke talált rá a sértettre, aki azonnal értesítette a rendőrséget. A mentőszolgálat helyszínre érkező munkatársai az idős nőt sérülései ellátása érdekében kórházba vitték. Az elsődleges orvosi vélemény szerint a sértett nyolc napon belül gyógyuló könnyű sérüléseket szenvedett.
A rendőrök a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható 33 éves L. Krisztiánt elfogták és a Püspökladányi Rendőrkapitányságra előállították, ahol gyanúsítottként kihallgatták. A sárrétudvari lakos ellen - őrizetbe vétele mellett - súlyos testi sértés bűntett kísérlet elkövetésének megalapozott gyanúja miatt rendeltek el nyomozást. A Püspökladányi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya kezdeményezi a férfi előzetes letartóztatását.
Fotó: illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 16. 09:04, szerda | Kék hírek
Balesetet okozott egy rendőrök elől menekülő ámokfutó - Videó
Ámokfutásba kezdett, majd egy taxival ütközött egy járművezetéstől eltiltott sofőr, akit a közlekedési rendőrök akartak ellenőrizni.
2025. Július 15. 07:57, kedd | Kék hírek
Több mint 170 kilogramm drogot foglalt le a rendőrség egy nemzetközi akció során
2025. Július 07. 07:16, hétfő | Kék hírek
Sokan megsérültek a 442-es úton hajnalban történt buszbalesetben
Tizenkilencen megsérültek, köztük tizenegy gyerek abban az ukrán rendszámú autóbuszban, amely vasárnap hajnalban szenvedett balesetet a 442-es főúton
2025. Június 19. 07:09, csütörtök | Kék hírek
Markolatra szerelt lámpával fenyegetőzött a solymári bankrabló
Töltött fegyverre hivatkozott, de csak egy markolatra szerelt lámpával fenyegetőzött az a férfi, aki megpróbált kirabolni egy bankfiókot hétfőn Solymáron. A gyanúsítottat a TEK közreműködésével fogták el.