Hírek
2014. Augusztus 04. 09:06, hétfő | Helyi sport
Sikeres félévi mérleg a szenior úszóknál
Tavaly hat megmérettetésen összesen 17 aranyérmet gyűjtöttek be az egyéni számokban a Tatabányai Vízmű SE Szenior Úszószakosztályának versenyzői
Idén pedig a féléves mérlegük máris pontosan egy tucatot mutat a legfényesebben csillogó érmekből.
A szeniorok az eltelt időben különböző létszámban Százhalombattán, Szentesen, Hódmezővásárhelyen és Tótkomlóson képviselték szűkebb hazánkat, a négy versenyről számos éremmel és dicséretes helyezéssel tértek haza.
A legtöbbször, hatszor állhatott a dobogó legmagasabb fokára Tátrai Zsuzsa, valamint 7 ezüst- és egy bronzéremmel is gyarapította a gyűjteményét.
Béres Zsuzsanna kétszer végzett az élen, s szintén két-két alkalommal ért el második, illetve harmadik helyezést. Balla Marianna nevéhez 1 arany, 4 ezüst, Fodor Annáéhoz 1 arany és 3 ezüst, Hansági Zsuzsannáéhoz 1 arany, 2 ezüst, Nagy Lászlóéhoz 1 aranyérem megszerzése fűződik.
Tóth Zoltán, Papp László, Papp Károly és Emhő Klára összességében további 12 második és 8 harmadik helyezést ért el.
Közben a tatabányai Papp Károly rendületlenül készül a Szervátültetettek Szenior Európa Bajnokságára is, melyet Krakkóban rendeznek meg augusztus 16-a és 23-a között. Sajnos a szövetség mindenkinek csak a versenyidőszakra biztosít támogatást, azt is az edzőtábor elhagyásával, így a versenyzők csak a saját számaikra tudnak kiutazni, a kontinensviadal egésze alatt nem szurkolhatnak társaiknak. Komárom-Esztergom megyét Papp Károly úszó és Soós Sándor nyergesújfalui bowlingos képviseli Krakkóban.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 19. 07:34, péntek | Sport
Labdarúgó NB I - Dárdai Pál lett az Újpest FC sportigazgatója
A korábbi szövetségi kapitány Dárdai Pált nevezték ki csütörtökön az Újpest FC labdarúgócsapatának sportigazgatójává.
2025. December 19. 07:33, péntek | Életmód
Huszonötezer csomag adomány jut el a rászorulókhoz az Adni Öröm! adománygyűjtő akció eredményeként
Lezárult a Magyar Máltai Szeretetszolgálat és a SPAR Magyarország közös Adni Öröm! adománygyűjtő akciója, amelynek köszönhetően huszonötezer csomag adomány jut el rászoruló emberekhez -
2025. December 19. 07:33, péntek | Belföld
A NAV közzétette az ünnepek alatti ügyfélfogadás időpontját
2025. December 19. 07:31, péntek | Kék hírek
Ügyészség: nyolcra emelkedett a Szőlő utcai ügy gyanúsítottjainak száma
A Budapesti Regionális Nyomozó Ügyészség további bűncselekményeket rótt a volt igazgató terhére, és egy újabb őrizetbe vett gyanúsított letartóztatását indítványozta - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség csütörtökön az

