Hírek
2021. Október 16. 10:02, szombat |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Simán lebuktatta a betörőt a rendőrkutya
A kemecsi nyomozók a 37 éves helyi férfit őrizetbe vették.
A Nyíregyházi Rendőrkapitányság Kemecsei Rendőrőrsén tett bejelentést október 13-án egy kemecsei lakos, mely szerint a tulajdonában lévő lakatlan házának a mellék épületébe betörtek, ahonnan a szerszámokat, bicikliket és egy mosógépet vittek el – közölte a rendőrség.
A bejelentés után a kemecsei rendőrök nyomkövető szolgálati kutyát is bevontak a nyomozásba, az ismeretlen tettes felkutatása érdekében. Labbancz Zoltán főtörzsőrmester Üstök névre hallgató szolgálati kutyájával kezdte meg a nyomkövetést.
A négylábú a helyszínen azonnal szagot fogott, és az elkövető lakóhelyéig vezette a rendőröket, ahol megtalálták az ellopott értékeket is, majd visszaadtak a tulajdonosának.
A rendőrök a feltételezett elkövetőt elfogták, a rendőrőrsre előállították és lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanújával kihallgatták. A kemecsi nyomozók a 37 éves helyi férfit őrizetbe vették és előterjesztést tettek letartóztatásának indítványozására, amit az illetékes ügyészség indítványára a bíróság elrendelt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 03. 07:16, hétfő | Belföld
Esővel és lehűléssel kezdődik november első hete, majd száraz, nyugodt idő várható
Esővel és lehűléssel kezdődik november első hete, majd keddtől már nyugodt, csendes őszi idő várható csapadék nélkül.
2025. November 03. 07:14, hétfő | Belföld
Orbán Balázs: gazdasági, hadiipari, energetikai kérdésekről is tárgyal Orbán Viktor és Donald Trump
2025. November 02. 08:40, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 44. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2025. November 02. 08:37, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: Donald Tusk újabb támadást indított Magyarország ellen
Donald Tusk újabb támadást indított Magyarország ellen - közölte Orbán Viktor miniszterelnök szombaton a Facebook-oldalán.

