Városlista
2025. november 3, hétfő - Győző

Hírek

2017. Május 25. 15:51, csütörtök | Kék hírek
Forrás: mti - fotó: illusztráció

Súlyosan megverte rabtársát egy elítélt Szegeden

Súlyosan megverte rabtársát egy elítélt Szegeden

Súlyosan megsérült egy jogerősen elítélt rab a Szegedi Fegyház és Börtönben, mert egy másik fogvatartott bántalmazta - közölte a Büntetés-végrehajtási Szervezet szóvivője csütörtökön az MTI-vel.

Orosz Zoltán elmondta, a börtön folyosóján szerdán szólalkozott össze két fogvatartott, majd egyikük bántalmazta elítélt társát, akinek ennek következtében az egyik szeme súlyosan megsérült.

A sérült elítéltet a büntetés-végrehajtási intézet szakápolója haladéktalanul elsősegélyben részesítette, majd kihívta a mentőket, akik a férfit kórházba vitték, ott ellátták a sérülést.

A Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága belső vizsgálatot rendelt el az eset körülményeinek tisztázására, az elkövető ellen pedig büntetőfeljelentést tett az intézet parancsnoka - tette hozzá a szóvivő.

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 03. 07:18, hétfő | Kék hírek

Rendőrség: nem terrorcselekmény az angliai vonaton elkövetett késeléses támadás

A rendőrség vasárnapi tájékoztatása szerint nem minősül terrorcselekménynek az a késeléses támadás, amelyet egy vonaton követtek el szombat este Angliában.

2025. November 02. 08:38, vasárnap | Kék hírek

Halálos lakástűz Téten

Egy nő meghalt a Győr-Moson-Sopron vármegyei Téten, ahol szombaton tűz keletkezett egy családi házban - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) szóvivője az MTI-vel.

2025. Október 31. 08:07, péntek | Kék hírek

Rendőrség: több mint 2 tonna, magyar irányítású bűnbandához köthető kokaint foglaltak le Dominikában

A magyar, a szlovák, a spanyol és a német hatóságok együttműködése nyomán 2,2 tonnányi, egy magyar irányítású bűnbandához köthető kokain szállítmányt foglaltak le a dominikai Caucedo kikötőjében az ottani hatóságok

2025. Október 30. 07:34, csütörtök | Kék hírek

Halálra vert egy férfit két fiú egy hajdúnánási buszmegállóban

Halálra vertek egy férfit egy hajdúnánási buszmegállóban, a két fiatalkorú gyanúsítottat elfogták - közölte a Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság szerdán a rendőrség honlapján.