Hírek
2016. Augusztus 06. 19:57, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Tánciskolák éjszakája szeptemberben több városban

Változatos zenék, sztároktatók, izgalmas táncbemutatók és különféle programok is várják az érdeklődőket szeptember 9-én a Tánciskolák éjszakáján, amelynek központi helyszíne idén is a budapesti Gozsdu Udvar lesz.
A hetedik alkalommal megrendezendő esemény előtt napközben a fővárosi Gozsdu Udvarban tánctanárok segítségével hangolódhat majd a közönség a péntek éjszakára - olvasható az MTI-hez elküldött tájékoztatóban.
Az érdeklődők a szórakozáson túl elsajátíthatják a különféle táncok alaplépéseit, tánctanfolyam-kedvezményeket kaphatnak, valamint értékes nyereményekkel gazdagodhatnak.
A rendhagyó éjszakára minden tánciskola külön meglepetésekkel készül, így népszerűsítve az egészséges és művészi mozgásformát.
Mint írják, az eseményen részt vesz a Chili Salsa Tánciskola, GOLDANCE Tánciskola, Hölgyválasz Táncstúdió és a Salsa Diabolica, az Infinite Musical Tánciskola, Oktogon Tánc Centrum, Salsa Veszprém, valamint a szegedi Sayyadina Bellydance Orientális Tánciskola is.
Az összegzés szerint minden évben egyre több érdeklődőnek nyílik lehetősége ezen az estén akár 6-8 különböző táncstílust kipróbálni, hogy utána a számukra leginkább tetsző táncban merüljenek el jobban. Az órák mellett az éjszakába nyúló táncest is mindig hatalmas népszerűségnek örvend, köszönhetően többek között a látványos és igényes műsornak, amit tehetséges és elismert koreográfusok és táncosok állítanak színpadra.
A résztvevő tánciskolák teljes listája és programjaik megtalálhatóak a www.tanciskolak-ejszakaja.hu weboldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 03. 07:18, szerda | Belföld
Panyi Miklós: több ezer ügyfél jelentkezett egy nap alatt a fix 3 százalékos hitelre
A fix 3 százalékos hitel iránti érdeklődés óriási, a bankoknál egy nap alatt több ezer ügyfél jelentkezett - közölte a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára kedden a Facebook-oldalán.
2025. Szeptember 02. 07:15, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: 2027 végéig elkészül a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza
Egész biztosan elkészül 2027 végéig a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza, ami komoly előrelépést jelent majd hazánk és az egész térség energiabiztonságának szempontjából -
2025. Szeptember 02. 07:07, kedd | Belföld
Lázár János: visszafordíthatatlanul a megújulás útjára lépett a MÁV-Volán csoport
A MÁV és a Volán összevonásával visszafordíthatatlanul a megújulás útjára lépett a vállalatcsoport.