Városlista
2025. április 19, szombat - Emma

Hírek

2016. Április 01. 08:40, péntek | Helyi

Táskát loptak

Táskát loptak

A Tatabányai Rendőrkapitányság a lakosság segítségét kéri.

A Tatabányai Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya a 11010/228/2016. bűnügyi számon lopás vétség elkövetése miatt folytat eljárást ismeretlen tettesek ellen.

A rendelkezésre álló adatok szerint az ezidáig ismeretlen személyek 2016. január 29-én 15 óra 30 perc és 16 óra 15 perc közötti időben a Kelenföld és Komárom között közlekedő vonatszerelvényen eltulajdonították a sértett bőröndjét.

A bűncselekmény elkövetőit a vonat biztonsági kamerái rögzítették.

Az egyik tettes 40 év körüli férfi, aki piros kabátot, zöld-fehér sálat, napszemüveget viselt. Társa, szintén egy 40 év körüli, kék kabátot viselő, barna hajú férfi volt.

A Tatabányai Rendőrkapitányság kéri, hogy aki a bűncselekménnyel kapcsolatban bármilyen információval rendelkezik hívja hivatali munkaidőben a 34/517-777-es telefonszám, 20-90-es mellékét.

A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központja a 06-34/517-777-es telefonszámon, továbbá a 107-es vagy 112-es központi segélyhívó telefonszámok a nap 24 órájában fogadják a bejelentők hívásait. Emellett a névtelenség megőrzése mellett is tehető bejelentés az ingyenesen hívható 06-80-555-111 „Telefontanú” zöld számán.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 15. 18:34, kedd | Helyi

Labdarúgó NB II - Sorozatban harmadszor nyert a Honvéd

A házigazda Budapest Honvéd egygólos győzelmet aratott a Gyirmót felett a labdarúgó NB II 24. fordulójának hétfői zárómérkőzésén.

2025. Április 02. 09:56, szerda | Helyi

KÉT DÍLER KIIKTATVA

A DELTA Program keretében összehangolt akcióval egyszerre két helyen fogtak el a Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság és a Dorogi Rendőrkapitányság nyomozói két férfit, akik a gyanú szerint kábítószert árultak Dorogon és

2025. Március 25. 10:09, kedd | Helyi

HAJNALI RAJTAÜTÉS

A DELTA Program keretében egy hevesi drogkereskedőt hallgattak ki gyanúsítottként az oroszlányi rendőrök.

2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi

Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását

Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.