Városlista
2025. július 16, szerda - Valter

Hírek

2011. Július 11. 07:53, hétfő | Bulvár
Forrás: Story Online

Útban a következő királyi lagzi

Útban a következő királyi lagzi

Hamarosan ismét összegyűlhet Anglia uralkodói családja, ugyanis Beatrice hercegnő a lakodalmat tervezgeti üzletember kedvesével.

Nemsokára fátyolra cserélheti Vilmosék lagziján viselt idétlen kalapját Beatrice. A huszonkét éves hercegnő lovagja, Dave Clark ugyanis bármikor megkérheti a kezét. A Virgin űrutazás részlegének vezető értékesítője csak azt várta, hogy a hercegnő lediplomázzon, hogy semmi ne zavarja a családalapítási terveiket. Beatrice pedig több mint valószínű, hogy igent fog mondani a lánykérésre. Ugyanis a szülei tönkrement és botrányos házassága után szeretné megtapasztalni, milyen az, amikor egy férfi és egy nő tökéletes szeretetben él együtt. Bár náluk az esküvő csak formalitás lesz, mivel évek óta gyakorlatilag együtt élnek. Az igenek kimondása persze még nem holnap lesz, mivel a nagy kérdést sem tett még fel Dave, illetve azt sem kis idő megszervezni, hogy az örömanyát, Fergie-t, és Bea húgát, Eugenie miként tartsák majd távol a bárpulttól a lagzin.
 

Címkék: hercegnő

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 16. 07:36, szerda | Bulvár

MOHU: 15 milliós napi rekord született a visszaváltásban

Elérte a 15 milliót az automatáknál visszaváltott műanyag palackok, fémdobozok és üvegek száma a pünkösdi hosszú hétvége utáni kedden, ez csaknem 30 százalékkal több, mint az eddigi rekord.

2025. Július 14. 07:53, hétfő | Bulvár

Az Adriai-tenger egyik legrégebbi hajóroncsát fedezték fel Horvátországban

Vis szigetén, Komiza partjainál, 30-50 méteres mélységben fedezték fel az Adriai-tenger egyik legrégebbi hajóroncsát, egy görög kereskedelmi hajót a Kr. e. IV. századból - írta a Jutarnji List című napilap vasárnap.

2025. Július 13. 08:56, vasárnap | Bulvár

Magyarokat mentett meg egy görög sárkányszörfös - Videó

Apa és lánya sodródtak el, teljesen kimerültek, de végül megmenekültek.

2025. Július 11. 09:10, péntek | Bulvár

Befejeződött a Magyar Nemzeti Bank aranytartalékának ellenőrzése

Befejeződött a Magyar Nemzeti Bank (MNB) aranytartalékának ellenőrzése; a Magyarországon őrzött 94,73 tonna aranytartalék kifogástalan állapotban van - közölte az MNB csütörtökön a Facebook oldalán.