Városlista
2026. május 5, kedd - Györgyi

Hírek

2018. November 24. 09:38, szombat | Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu

Tízkilónyi marihuánát találtak egy férfi kocsijában Röszkénél

Tízkilónyi marihuánát találtak egy férfi kocsijában Röszkénél

Több mint tíz és fél kilónyi marihuánát találtak csütörtök délután a röszkei autópálya-átkelőn egy bosnyák férfi autójában - tette közzé a rendőrség a police.hu oldalon szombat reggel.

A Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (NNI) kábítószer-birtoklás megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást egy bosnyák állampolgár ellen. A férfi autójában a kábítószer-kereső kutya jelzése nyomán 11 csomagban 10 605 gramm zöld növényi törmeléket találtak és foglaltak le - írták.

A helyszíni gyorsteszt szerint a lefoglalt anyag marihuána, amely - a súlya alapján - feltehetően meghaladja a különösen jelentős mennyiség alsó határát, feketepiaci értéke körülbelül 26 millió forint - áll a közleményben.

Az NNI nyomozói a 28 éves férfit őrizetbe vették és kezdeményezték a letartóztatását.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 05. 11:00, kedd | Belföld

Magyar Péter: szabad tudomány nélkül nincs szabad ország

2026. Május 05. 09:00, kedd | Belföld

Radnai Márk: Balásy Gyula próbálja felmenteni magát, de semmi sem lesz elfelejtve

Balásy Gyula a NER multimilliárdosa elcsukló hangon próbálja felmenteni magát

2026. Május 05. 07:39, kedd | Belföld

Érettségi - Pedagógusok: a korábbiaknál nehezebb volt az idei magyar írásbeli

Az elmúlt évek vizsgáinál nehezebbnek ítélték a hétfői magyar nyelv és irodalom írásbeli érettségi feladatait az MTI-nek nyilatkozó középiskolai tanárok.

2026. Május 05. 07:31, kedd | Belföld

Kontroll-interjú: Balásy Gyula ingyen felajánlotta az államnak a médiacégeit

Balásy Gyula médiavállalkozó lemond valamennyi rendezvényszervező, kommunikációs és médiacégében birtokolt tulajdonrészéről, azokat felajánlja az állam részére.