Hírek
2013. Május 14. 10:54, kedd | Helyi
Tízszer vonultak tegnap a tűzoltók

A katasztrófavédelem tűzoltó egységei a május 13-án összesen 10 esetben vonultak, 2 tűzesethez, 7 műszaki mentéshez és 1 téves jelzéshez.
II-kiemelt riasztási fokozatban vonultak egységek a tatabányai Vértes Centrum Áruházhoz, ahol egy 15x6 méteres raktárban elektronikai árucikkek égtek. Az épület többi szintje füsttel telítődött. Személyi sérülés nem történt, a tűz a raktárhelyiségből nem terjedt tovább. Az esettel kapcsolatban bűncselekmény gyanúja miatt tűzvizsgálat indul.
Komáromi, nagyigmándi, tatabányai egységek és a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat vonult az M1 autópálya „B” oldal 84-es kilométeréhez, ahol egy cseh rendszámú Renault Master kisteherautó kamionnal ütközött. A kisteherautó ADR-es rakománya gyógyszeripari alap- és segédanyag volt 5-600 kg mennyiségben. A balesetben a Renault vezetője, akit a mentők a tatabányai kórházba szállítottak, súlyosan, de nem életveszélyesen sérült. A műszaki mentés idejéig (616) teljes útzár volt érvényben. Az esettel kapcsolatban ADR vizsgálat indult.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 01. 07:00, kedd | Helyi
SOK VOLT A ROVÁSÁN
Engedély nélkül, a tulajdonos tudtán kívül más autójával hajtott egy férfi Esztergomban, aki ellen rablás miatt körözés volt érvényben.
2025. Június 04. 10:07, szerda | Helyi
ORSZÁGOS HATÁRRENDÉSZETI ÖSSZESÍTŐ
Az elmúlt nap eseményei számokban . A szolgálatot teljesítő rendőrök 2025. június 03-án 0 óra és 24 óra közötti időszakban összesen 35 határsértőt tartóztattak fel.