Hírek
2017. December 13. 07:28, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Több helyen megdőlt a napi melegrekord

Több helyen is megdőlt a december 12-ei napi melegrekord, csaknem 19 Celsius-fokos hőmérsékletet is mértek.
Az Országos Meteorológiai Szolgálat kedd este a honlapján azt írta: mostanáig 17,2 fok volt az ezen a napon mért legmagasabb hőmérséklet, amelyet 1994-ben Bácsalmáson regisztráltak. Kedden a meteorológiai szolgálat 15 állomásán is mértek ennél magasabb hőmérsékletet. A legmelegebb Drávaszabolcson volt, az új napi melegrekord 18,8 fok lett.
Az előrejelzés szerint ehhez képest szerdán mintegy 10 fokos lehűlés várható. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet 0 és plusz 7, a legmagasabb nappali hőmérséklet plusz 2 és 7 fok között várható.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 31. 08:34, vasárnap | Belföld
ÉKM: fontos szakaszához érkezett a déli körvasút építése
2025. Augusztus 31. 08:33, vasárnap | Belföld
MÁV: az utószezonban is sűrűbben indulnak a vonatok a Balaton felé
2025. Augusztus 30. 09:18, szombat | Belföld
Megkezdődik az Adaptive Hussars 2025 gyakorlat
Hétfőn megkezdődik az Adaptive Hussars 2025 (ADHU 25) nagyszabású országvédelmi gyakorlat, amely a rendszerváltás óta a Magyar Honvédség legnagyobb, legfontosabb és legkomplexebb művelete
2025. Augusztus 30. 09:16, szombat | Belföld
Lázár János: a nyarat megnyertük, a választást pedig meg fogjuk
A nyarat megnyertük, a választást pedig meg fogjuk - jelentette ki az építési és közlekedési miniszter a Lázárinfó Extra címmel tartott pénteki fórumán a tihanyi Tranzit fesztiválon.