Városlista
2025. július 17, csütörtök - Endre, Elek

Hírek

2018. Október 06. 12:50, szombat | Kék hírek
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Több mint hét kiló marihuánával bukott le egy férfi Röszkén

Több mint hét kiló marihuánával bukott le egy férfi Röszkén

Több mint hét kilogramm marihuánát találtak egy szerb férfi autójában elrejtve a pénzügyőrök a röszkei határátkelőhelyen - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) szombaton az MTI-t.

Némedi-Varga Éva, a NAV Csongrád Megyei Adó- és Vámigazgatóságának sajtóreferense közölte, a pénzügyőrök kockázatelemzés alapján az autót tételes vizsgálatra félreállították. A kutatásban részt vett egy cigaretta és kábítószer felderítésére kiképzett kutya is, amely a hátsó lökhárító mellé leült, és ugatással jelzett. A NAV munkatársai a rejtekhelyen több mint 7,5 kilogramm növényi törmeléket, a gyorsteszt szerint marihuánát találtak.

A pénzügyőrök a 15 millió forint feketepiaci értékű szállítmányt, valamint a sofőrt feljelentéssel átadták a rendőrségnek - tudatta az alezredes.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 16. 09:04, szerda | Kék hírek

Balesetet okozott egy rendőrök elől menekülő ámokfutó - Videó

Ámokfutásba kezdett, majd egy taxival ütközött egy járművezetéstől eltiltott sofőr, akit a közlekedési rendőrök akartak ellenőrizni.

2025. Július 07. 07:16, hétfő | Kék hírek

Sokan megsérültek a 442-es úton hajnalban történt buszbalesetben

Tizenkilencen megsérültek, köztük tizenegy gyerek abban az ukrán rendszámú autóbuszban, amely vasárnap hajnalban szenvedett balesetet a 442-es főúton

2025. Június 19. 07:09, csütörtök | Kék hírek

Markolatra szerelt lámpával fenyegetőzött a solymári bankrabló

Töltött fegyverre hivatkozott, de csak egy markolatra szerelt lámpával fenyegetőzött az a férfi, aki megpróbált kirabolni egy bankfiókot hétfőn Solymáron. A gyanúsítottat a TEK közreműködésével fogták el.