Hírek
2016. Április 10. 08:38, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Többórás várakozás a személygépkocsi-forgalomban Záhonynál
Több órás várakozás alakult ki a kilépő személygépkocsi-forgalomban a Záhony és Csap közötti magyar-ukrán határállomáson vasárnap reggelre - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság az MTI-vel.
A tájékoztatás szerint az átkelőhely teljes kapacitással működik, az ügyintézés gyorsítása érdekében a hatóságok még a beléptető sávon is végeznek kiléptetést, de így is három órán túli a várakozási idő.
A rendőrség azt javasolja az Ukrajnába személygépkocsival utazóknak, hogy Záhony helyett válasszák az éjjel-nappal nyitva tartó Beregsurány-Asztély és Tiszabecs-Tiszaújlak, valamint a 7 és 19 óra között nyitva tartó Barabás-Mezőkaszony, illetve a 8 és 16 óra között átkelőket fogadó Lónya-Harangláb közötti határállomást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 05. 11:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: szabad tudomány nélkül nincs szabad ország
2026. Május 05. 09:00, kedd | Belföld
Radnai Márk: Balásy Gyula próbálja felmenteni magát, de semmi sem lesz elfelejtve
Balásy Gyula a NER multimilliárdosa elcsukló hangon próbálja felmenteni magát
2026. Május 05. 07:39, kedd | Belföld
Érettségi - Pedagógusok: a korábbiaknál nehezebb volt az idei magyar írásbeli
Az elmúlt évek vizsgáinál nehezebbnek ítélték a hétfői magyar nyelv és irodalom írásbeli érettségi feladatait az MTI-nek nyilatkozó középiskolai tanárok.
2026. Május 05. 07:31, kedd | Belföld
Kontroll-interjú: Balásy Gyula ingyen felajánlotta az államnak a médiacégeit
Balásy Gyula médiavállalkozó lemond valamennyi rendezvényszervező, kommunikációs és médiacégében birtokolt tulajdonrészéről, azokat felajánlja az állam részére.
