Városlista
2025. július 16, szerda - Valter

Hírek

2013. Augusztus 04. 10:56, vasárnap | Belföld
Forrás: MTI

Torlódás a röszkei és a nagylaki átkelőnél

Torlódás a röszkei és a nagylaki átkelőnél

A Nyugat-Európában dolgozó és szabadságukra hazatérő vendégmunkások miatt egyaránt háromórás várakozás alakult ki a röszkei és a nagylaki határátkelőhely kilépő oldalán vasárnap délelőtt.

Jászai Linda közlése szerint a Románia felé tartó autósoknak a gyorsabb határátlépés érdekében érdemes az egész nap üzemelő kiszombori átkelőt választaniuk.

A Szerbia felé utazóknak a torlódás elkerülése érdekében célszerű a tiszaszigeti vagy az ásotthalmi határátkelőhelyet igénybe venni, amelyek 7 és 19 óra között tartanak nyitva – mondta a főhadnagy.A szóvivő azt tanácsolta az autósoknak, indulás előtt az aktuális forgalmi helyzetről tájékozódjanak a rendőrség honlapján (police.hu), utazás előtt ellenőrizzék, rendelkeznek-e érvényes úti okmányokkal, illetve a várható hőség miatt készüljenek kellő mennyiségű folyadékkal.

Címkék: határ, röszke, torlódás

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 16. 07:37, szerda | Belföld

Európa legjobban teljesítő bankjai között az OTP az S&P idei rangsorában

Az OTP Csoport a második helyen végzett Európa legjobban teljesítő bankjai között az S&P Global Market Intelligence 2025-ös rangsorában a tavalyi első helyezés után - tájékoztatta a pénzintézet kedden az MTI-t

2025. Július 16. 07:34, szerda | Belföld

Lázár János: Magyarország újra édesvíz-nagyhatalom lehet

Magyarország egykor édesvíz-nagyhatalom volt, és újra az lehet - írta az építési és közlekedési miniszter kedden a Facebook-oldalán.

2025. Július 16. 07:30, szerda | Belföld

Airbus: Európa legmodernebb helikopterflottája a magyar

Megérkezett az utolsó két Airbus H225M típusú helikopter és ezzel teljessé vált a Magyar Honvédség közepes kategóriájú, többfeladatú helikopterflottája.