Hírek
2011. December 05. 07:25, hétfő |
Kék hírek
Forrás: mno.hu/MTI
Tragédia: későn vette észre a kerékpárost

Kisteherautó ütött el egy kerékpárost Szeged határában vasárnap este, a férfi a helyszínen életét vesztette – tájékoztatta a rendőrség az MTI-t.
A helyszínelés elsődleges adatai szerint egy Bordány felől érkező kisteherautó sofőrje egy gyalogost került ki, majd a sávjába visszatérve későn vett észre a vele azonos irányba haladó kerékpárost, és a jármű jobb elejével elütötte - mondta el Tuczakov Szilvána, a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.
A 44 esztendős biciklis olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette – közölte az alezredes. A helyszínelés idejére az utat teljes szélességében lezárták – tudatta a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 16. 09:04, szerda | Kék hírek
Balesetet okozott egy rendőrök elől menekülő ámokfutó - Videó
Ámokfutásba kezdett, majd egy taxival ütközött egy járművezetéstől eltiltott sofőr, akit a közlekedési rendőrök akartak ellenőrizni.
2025. Július 15. 07:57, kedd | Kék hírek
Több mint 170 kilogramm drogot foglalt le a rendőrség egy nemzetközi akció során
2025. Július 07. 07:16, hétfő | Kék hírek
Sokan megsérültek a 442-es úton hajnalban történt buszbalesetben
Tizenkilencen megsérültek, köztük tizenegy gyerek abban az ukrán rendszámú autóbuszban, amely vasárnap hajnalban szenvedett balesetet a 442-es főúton
2025. Június 19. 07:09, csütörtök | Kék hírek
Markolatra szerelt lámpával fenyegetőzött a solymári bankrabló
Töltött fegyverre hivatkozott, de csak egy markolatra szerelt lámpával fenyegetőzött az a férfi, aki megpróbált kirabolni egy bankfiókot hétfőn Solymáron. A gyanúsítottat a TEK közreműködésével fogták el.