Hírek
2022. Március 24. 05:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Tűzoltókra támadt egy férfi Szentgotthárdon

Letartóztatta a Szombathelyi Járásbíróság szerdán azt a szerb férfit, aki egy szentgotthárdi munkásszálláson ittasan rátámadt két tűzoltóra, egyiküknek könnyebb sérüléseket okozott
- közölte az MTI-vel a Vas Megyei Törvényszék szóvivője.
Tóth András tájékoztatása szerint a tűzoltók március 19-én este azért vonultak ki, mert a szálló tűzjelző készüléke működésbe lépett; egyenruhában és védőfelszerelésben dolgoztak, amikor az ittas férfi rájuk támadt és dulakodni kezdett velük.
A gyanúsított az egyik tűzoltót a falhoz szorította, térddel megrúgta, kabátját letépte, aki emiatt könnyebben megsérült - részletezte a történteket.
Hozzáfűzte: a férfit a rendőrök elfogták, közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntette miatt indult ellene büntetőeljárás.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 16. 07:37, szerda | Belföld
Európa legjobban teljesítő bankjai között az OTP az S&P idei rangsorában
Az OTP Csoport a második helyen végzett Európa legjobban teljesítő bankjai között az S&P Global Market Intelligence 2025-ös rangsorában a tavalyi első helyezés után - tájékoztatta a pénzintézet kedden az MTI-t
2025. Július 16. 07:35, szerda | Belföld
Ingatlan.com: a munkaerőpiacon is változást hozhat az Otthon Start program
2025. Július 16. 07:34, szerda | Belföld
Lázár János: Magyarország újra édesvíz-nagyhatalom lehet
Magyarország egykor édesvíz-nagyhatalom volt, és újra az lehet - írta az építési és közlekedési miniszter kedden a Facebook-oldalán.
2025. Július 16. 07:30, szerda | Belföld
Airbus: Európa legmodernebb helikopterflottája a magyar
Megérkezett az utolsó két Airbus H225M típusú helikopter és ezzel teljessé vált a Magyar Honvédség közepes kategóriájú, többfeladatú helikopterflottája.