Hírek
2023. Március 24. 12:27, péntek |
Belföld
Forrás: Rendőrség
Úgy be volt rúgva, hogy állni se bírt, mégis a volán mögé ült - Videó

A rendőrök továbbra is hangsúlyozzák, hogy ne vezessen gépjárművet, ha alkoholt, vagy bódító hatású szert fogyasztott a vezetés megkezdése előtt!
Ha mindenképp el szeretne jutni úticéljához, válassza a tömegközlekedést, vagy kérje meg ismerősét, hogy nyújtson segítséget a szállításban.
Veszprém belterületén közlekedett személygépkocsijával 2023. március 17-én 15 óra 7 perckor a szentgáli sofőr, aki haladása során egy sportlétesítmény kapujának ütközött, majd a helyszínről továbbhajtott. Haladása során azt autó bal első gumiabroncsa légvesztett lett, mely a sofőrt egyáltalán nem zavarta a közlekedésben - írja közösségi oldalán a Veszprém Vármegyei Rendőrség.
A Veszprémi Rendőrkapitányság járőrei Szentkirályszabadján az autót megállították és annak vezetőjével szemben intézkedtek. Az ellenőrzés során ittasság-ellenőrzést is végzetek, mely pozitív értéket mutatott, így őt a Veszprémi Rendőrkapitányságra előállították és vele szemben eljárást indítottak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 07. 07:34, hétfő | Belföld
A hét közepéig maradnak a fagyos hajnalok, majd visszatér a tavaszias idő
A hét közepéig maradnak a fagyos hajnalok az ország egy részén, majd a hét második felében erősödik a nappali felmelegedés és a hét végén ismét 20 Celsius-fok közelében várhatók a maximumok.
2025. Április 07. 07:29, hétfő | Belföld
Időközi: Nagy arányú ellenzéki győzelem Mosonmagyaróváron
A szavazatok 78 százalékát szerezte meg a tavaly megválasztott polgármester által támogatott jelölt.
2025. Április 06. 08:15, vasárnap | Belföld
ORFK: a magyar-osztrák határon szombattól egyes határátkelőhelyeken szünetel a határforgalom
Szombat 0 órától szünetel a határforgalom egyes határátkelőhelyeken a magyar-osztrák határon, a működő határátkelőhelyeken hosszabb várakozási időre lehet számítani
2025. Április 05. 07:56, szombat | Belföld
Nagy Márton: elfogadhatatlanul magasak a telekommunikációs szolgáltatások díjai
Elfogadhatatlanul magasak a telekommunikációs szolgáltatások díjai, ezért a kormányzati elvárás az árkorlátozás - közölte Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter a Facebook-oldalán közzétett videóüzenetben pénteken.