Hírek
2019. Május 15. 00:00, szerda | Helyi
Vége a fűtési szezonnak

Tájékoztatjuk fogyasztóinkat, hogy az időjárás kedvező alakulásának köszönhetően és a törvényi szabályozás szerinti fűtési időkorlát miatt a távhővel ellátott lakóépületekben a T-Szol Zrt. 2019. május 15. estétől leállítja a fűtés-szolgáltatást.
Egyedi igény alapján lehetőség van a szolgáltatás folytatására, melyet a társasházi közös képviseletek igényelhetnek. Az igény érvényesítéséhez az egy fűtési rendszerről ellátott Közösség(ek) egybehangzó döntésére van szükség, melyet a közös képviselő(k)nek írásban kell eljuttatnia a tavho.hibabejelentes@tszol.hu e-mail címre. Az igények megérkezését követően három órán belül végrehajtjuk a kérést.
Probléma esetén kérjük, jelezze a fent megadott email címen, vagy hívja a 34/600-700-as telefonszámot, vagy a közvetlen hibabejelentő vonalat, a 34/200-288-as telefonszámon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 15. 18:34, kedd | Helyi
Labdarúgó NB II - Sorozatban harmadszor nyert a Honvéd
A házigazda Budapest Honvéd egygólos győzelmet aratott a Gyirmót felett a labdarúgó NB II 24. fordulójának hétfői zárómérkőzésén.
2025. Április 02. 09:56, szerda | Helyi
KÉT DÍLER KIIKTATVA
A DELTA Program keretében összehangolt akcióval egyszerre két helyen fogtak el a Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság és a Dorogi Rendőrkapitányság nyomozói két férfit, akik a gyanú szerint kábítószert árultak Dorogon és
2025. Március 25. 10:09, kedd | Helyi
HAJNALI RAJTAÜTÉS
A DELTA Program keretében egy hevesi drogkereskedőt hallgattak ki gyanúsítottként az oroszlányi rendőrök.
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.