Hírek
2021. December 28. 16:00, kedd |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Veszekedtek az autóban, súlyos baleset lett a vége

Kocsiban, menet közben veszett össze egy pár Békés megyében. Súlyos baleset lett a vita következménye. A rendőrség most fejezte be az ügy vizsgálatát.
Veszekedés vezetett súlyos balesethez augusztus 5-én Békés megyében. Egy férfi és egy nő autóval Újkígyós külterületén a Csanádapácai út felé tartottak, amikor vitatkozni kezdtek – közölte a rendőrség.
Kifejtve, hogy a férfi vezetett, a jobb első ülésen ülő nő pedig kipakolta a kesztyűtartót, kiabált, hadonászott és eközben belekapott a kormányba. Emiatt letértek az útról, és az autó felborult.
A pár mindkét tagja megsérült, a nő súlyosan, a férfi könnyebben.
A Békéscsabai Rendőrkapitányság a nő ellen a közlekedés biztonsága elleni bűncselekmény elkövetésének megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárást indított. Az ügy vizsgálata befejeződött, a rendőrség az eljárás iratait hétfőn továbbította az ügyészségre.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 31. 08:34, vasárnap | Belföld
ÉKM: fontos szakaszához érkezett a déli körvasút építése
2025. Augusztus 31. 08:33, vasárnap | Belföld
MÁV: az utószezonban is sűrűbben indulnak a vonatok a Balaton felé
2025. Augusztus 30. 09:18, szombat | Belföld
Megkezdődik az Adaptive Hussars 2025 gyakorlat
Hétfőn megkezdődik az Adaptive Hussars 2025 (ADHU 25) nagyszabású országvédelmi gyakorlat, amely a rendszerváltás óta a Magyar Honvédség legnagyobb, legfontosabb és legkomplexebb művelete
2025. Augusztus 30. 09:16, szombat | Belföld
Lázár János: a nyarat megnyertük, a választást pedig meg fogjuk
A nyarat megnyertük, a választást pedig meg fogjuk - jelentette ki az építési és közlekedési miniszter a Lázárinfó Extra címmel tartott pénteki fórumán a tihanyi Tranzit fesztiválon.