Hírek
2018. Június 26. 11:38, kedd |
Belföld
Forrás: infovárosok/katasztrófavédelem
Veszélyes klórgáz került a levegőbe egy sümegi szállodában

Karbantartási munkák közben klórgáz került a levegőbe egy sümegi szálloda medencéjénél kedd délelőtt, a mentők 14 felnőttet és 4 gyermeket vittek kórházba
- közölte a Veszprém megyei katasztrófavédelem és a mentőszolgálat az MTI-vel.
Az Országos Mentőszolgálat tájékoztatása szerint a mentőhelikopterrel, gyermekmentőorvosi kocsival, két esetkocsival és további hat mentőgépkocsival a helyszínre érkező mentők a megvizsgált 22 vendég közül 14 felnőttet és 4 gyermeket könnyű klórgáz-mérgezés gyanújával vittek kórházba.
Helt Ákos, a Veszprém Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője elmondta: a katasztrófavédelem mobil laborja méréseket végez a helyszínen és a tűzoltók megtették az anyag semlegesítéséhez szükséges intézkedéseket.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 16. 07:37, szerda | Belföld
Európa legjobban teljesítő bankjai között az OTP az S&P idei rangsorában
Az OTP Csoport a második helyen végzett Európa legjobban teljesítő bankjai között az S&P Global Market Intelligence 2025-ös rangsorában a tavalyi első helyezés után - tájékoztatta a pénzintézet kedden az MTI-t
2025. Július 16. 07:35, szerda | Belföld
Ingatlan.com: a munkaerőpiacon is változást hozhat az Otthon Start program
2025. Július 16. 07:34, szerda | Belföld
Lázár János: Magyarország újra édesvíz-nagyhatalom lehet
Magyarország egykor édesvíz-nagyhatalom volt, és újra az lehet - írta az építési és közlekedési miniszter kedden a Facebook-oldalán.
2025. Július 16. 07:30, szerda | Belföld
Airbus: Európa legmodernebb helikopterflottája a magyar
Megérkezett az utolsó két Airbus H225M típusú helikopter és ezzel teljessé vált a Magyar Honvédség közepes kategóriájú, többfeladatú helikopterflottája.