Hírek
2018. Augusztus 24. 09:10, péntek | Helyi
VILÁGHÁBORÚS GRÁNÁTOT TULAJDONÍTOTTAK EL

A rendőrség haladéktalanul várja a megtaláló jelentkezését, aki Dömös mellől a Duna medréből eltulajdonított egy világháborús eszközt.
A rendőrségre 2018. augusztus 19-én érkezett a bejelentés, hogy Dömös külterületén, a Duna medrében egy világháborús szárnyas repeszgránátot találtak. A megtalálás helye rendőrségi szalaggal körbekerítésre került. A tűzszerész szolgálat augusztus 23-án a robbantótest elszállítását akarta végrehajtani, de ismeretlen személy azt a helyszínről a tűzszerész szolgálat kiérkezése előtt eltulajdonította.
A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság az élet és vagyonbiztonság megóvása érdekében kéri, hogy aki a veszélyes eszközt a megtalálási helyéről eltulajdonította, vagy a robbanószerkezet jelenlegi tárolási helyéről információval rendelkezik, haladéktalanul jelentkezzen a rendőrségen. Bejelentés akár a névtelenség megőrzése mellett is tehető a „Telefontanú” zöldszámán a 06/80-555-111-es számon, vagy a 107, 112 központi segélyhívó számok valamelyikén.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 02. 09:56, szerda | Helyi
KÉT DÍLER KIIKTATVA
A DELTA Program keretében összehangolt akcióval egyszerre két helyen fogtak el a Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság és a Dorogi Rendőrkapitányság nyomozói két férfit, akik a gyanú szerint kábítószert árultak Dorogon és
2025. Március 25. 10:09, kedd | Helyi
HAJNALI RAJTAÜTÉS
A DELTA Program keretében egy hevesi drogkereskedőt hallgattak ki gyanúsítottként az oroszlányi rendőrök.
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.
2025. Március 07. 19:52, péntek | Helyi
„NEM TUDTAM, HOGY BŰNT KÖVETEK EL”
Egy 79 éves gyanúsított vallotta ezt, aki egy tárcát és egy táskát vitt el egy élelmiszerbolt pultjáról.