Hírek
2016. Január 19. 10:08, kedd |
Belföld
Forrás: MTI
Vízbe fagyott embert találtak Bényén

Meghalt egy középkorú férfi, akit egy három méter mély vízelvezető árokban találtak meg kedd reggel Bényén - tájékoztatta a Pest megyei katasztrófavédelem szóvivője az MTI-t.
Csámpai Attila közölte, a Kossuth Lajos utca mentén húzódó árokban körülbelül 20 centiméternyi víz volt, ebbe fagyott bele a szerencsétlenül járt férfi, akiről nem tudni, hogyan került oda. A monori tűzoltók különböző eszközök segítségével emelték ki a holttestet - tette hozzá a szóvivő.
A haláleset körülményeinek tisztázására közigazgatási eljárás indult - mondta Beluzsárné Belicza Andrea, a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 01. 07:58, hétfő | Belföld
Változékony idő várható szeptember első hetében
2025. Szeptember 01. 07:56, hétfő | Belföld
Érkezik a 30 ezer forintos élelmiszer-utalvány a nyugdíjasoknak
Érkezik a nyugdíjasoknak a 30 ezer forintos élelmiszer-utalvány hétfőtől - erről beszélt Nyitrai Zsolt, a miniszterelnök főtanácsadója a Facebook-oldalán vasárnap közzétett videóban.
2025. Szeptember 01. 07:52, hétfő | Belföld
Startol az Otthon Start program
Albérletből saját otthonba, \"pár óra és startolunk\" - írta Panyi Miklós, a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára a Facebook-oldalán vasárnap az Otthon Start programról szóló bejegyzésében.